Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Hogy vagy sikerül minél...

Hogy vagy sikerül minél hamarabb? Kinek hogy sikerült fogynia?

Figyelt kérdés

Lefogytam 48kgra, ez a fogyás alatt nagyon sokszor jojoeffektus alakult ki:/

Majd emiatt folyton kívántam az édességet, ételt és ennek lassan meg is jött az eredménye. Kilóra nem tudom mennyit hízhattam de látásra eléggé látom. Azt akarom hogy milyen diétát ajánlotok és mennyi idő alatt mennyit várjak el tőle, milyen edzés a legjobb, bírható iskola mellett és úgy szeretném hogy ne járjak úgy mint ezelőtt, hogy a mellem és fenekemből is nagyon sokat vesztettem..

Valakinek lenne kedve együtt nekikezdeni mert motivációm és erőm sincs egyedül

165/50-53 között /L

Főleg izmot építenék.



2020. okt. 27. 20:12
 1/10 A kérdező kommentje:

A végére napi 2000 kcalnál is többet eszem sajnos...

Ha lecsökkenteném 1000re pl akkor már az is fogyaszt eredményezne edzés nélkül?

2020. okt. 27. 20:23
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Ha lecsökkented 1000- re, megint jojózni fogsz, mert az embertelenül kevés energiabevitel. Semmi értelme a koplalásnak.
2020. okt. 27. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
51%

Már 3 hónapja fogyok, most tartok 11-12kgnál.


Előtte mindig csak rendelt kaját ettem, vagy készen vett dolgokat.


Most eljutottam arra a pontra hogy annyira megszoktam hogy előre 2 napra megcsinálom a kajámat, hogy nem is gondolok arra hogy mást egyek.


Meg minden amit csinálok rettenetesen finom.


Pl.: Reggelire 4 tojásból tükörtojást csinálok, kék sajtal, mézes mustárral és frissen szelt jalapeno paprikával és fehér kenyérrel. Ennél finomabb reggelit nem is ehetnék. Ha nem akarnék fogyni még talán egy kis bacont is raknék mellé :D de csak ennyi a megvonás.


Nem rég bementem a Meki, mert nem volt aznapra előre elkészített főételem és komoly ZHra tanultam, így időm sem volt rá.


Utána sokkal rosszabbul éreztem magamat. Nem bűntudat miatt, hanem éreztem hogy a testem máshogy reagál rá, mint amit én csinálok meg önmagamnak.


Plusz az ízvilágát sem kívántam már igazán.


Szóval tudom, hogy ahogy "befejezem a diétát" továbbra is ugyan úgy fogok enni mint most, csak többet.


Meg persze az édességektől sem vonom meg magam. Kb mindennap eszek valamit ha megkívánom, csak mértékkel.


Ha erre a szintre eltudsz jutni akkor szerintem garantált a tartós egészséges könnyű fogyás.


Meg persze a diéta után is tartani kell a súlyt, így nem elég lefogyni... ezt a te példád is szemlélteti.


Szerintem inkább törekedj a fentarthatóságra, ne a gyors eredményekre, mert az ugyan olyan gyorsan el is fog veszni ahogy elfogy a motivációd.

2020. okt. 27. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
77%
A vacsora nagyon fontos. Vacsorára pl. főtt tojás, kígyóuborka. Nekem a futás, kerékpározás vált be. Fontos a távok óvatos növelése. Ne várd, hogy 1 hét múlva maratont futsz. És ne add fel. Beálltam 5km-re futásnál. A kerékpározásnál simán megy a 70km. 89kg voltam most 72 vagyok. 2 éve kezdtem és 6 hónap alatt sikerült lefogyni. Nem szabad gyorsan csinálni. Mióta lefogytam eszek mindent. Csokit, sütit stb. A lényeg a mértékletesség és az, hogy mozogj. Akkor nem jön vissza a felesleg.
2020. okt. 27. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Ezzel a súllyal ne akarj fogyni! Így is vékony vagy, azért jojózol, mert éhezteted magad. Bármilyen sport megfelel, ha izmot akarsz építeni, irány az edzőterem.
2020. okt. 27. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim válasza:
51%
Szakember!!! Nem véletlenül írnak SZEMÉLYRE SZABOTTAN edzéstervet és étrendet. Minden ember más és ez nagyon sok összetevős dolog. Ami a szomszédnak vagy xy-nak bevált, neked nagy eséllyel nem fog. Ne kísérletezz magadon és ne kockáztasd az egészséged.
2020. okt. 28. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
22%
Krómot kellene szedned, en is azt szedem es nem kívanom az edesseget, pedig nagy sütos vagyok.
2020. okt. 28. 03:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
#5 én még 46 kilósan is amikor több izom volt rajtam egy dagadt disznónak láttam magam... 🙄
2020. okt. 28. 06:15
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
Akkor érdemes volna pszichológust keresned, mert testkép zavarod van.
2020. okt. 28. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Azért ennyi kilóval, ilyen magassághoz ne akarj drasztikus diétát folytatni (meg amúgy se).

A legnagyobb gond nem a kilók száma, hanem az önképed és a szépség ideád. Első körben kezdj el egészséges testű, normál nőket követni a mindenféle platformon, hogy kicsit rendbe tedd a fejed. Második körben, lehet magadon alakítani, sőt, kifejezetten dicséretes, de ne kilókban legyen a cél, mert az csalóka, és épp ezért butaság a te esetedben. Teljesen normális a súlyod a magasságodhoz, a zsír-izom összetétel már lehet egy másik kérdés. De ezesetben inkább kezdj el mozogni bármit, amit élvezel, érezd jól magad, és körülbelül súlytartó mennyiséget egyél, picit magasabb fehérjével.

A fogyást pedig nem te döntöd el, honnan lesz, nincs lokális zsírégetés. A melleiddel nem sokat tudsz kezdeni, ha fogy belőle, akkor fogy, seggre viszont lehet külön edzeni, hogy zsíros, narancsbőrös helyett feszes és izmos legyen (minimális narancsbőrrel, genetikai határaid alapján).

2020. okt. 29. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!