Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Miért látom egyre dagadtabbnak...

Miért látom egyre dagadtabbnak magamat?

Figyelt kérdés
Minél többet fogyok, annál kövérebbnek látom magam, pedig látszik, hogy lógnak a pár hónappal ezelőtt ruháim. Testképzavar lenne, vagy szimplán nem veszem észre, mert minden nap látom magam?

2021. júl. 17. 10:32
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
86%
Testképzavar, főleg azért mert a valóság teljes ellentétjét látod.
2021. júl. 17. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
85%
Kezdj el centiket is nézni magadon, meg csinálj folyamatosan képeket magadról. De szerintem nálad a centis megoldás jobb, figyeld, hogy egyre kisebbek lesznek a méreteid, az talán segít. De igen, ez testképzavar.
2021. júl. 17. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:

Pontosan ez a problémám nekem is.Látszik a változás biztosan tudom mert sokan megjegyzik én mégis ugyanolyan dagadtnak látom,érzem magam.Sőt az 1500 kcal-ás étrendemet is soknak látom 2 napja ami teljesen elszomorít,elbizonytalanít.Folyton csak sírok és borzasztóan lehangolt vagyok.Azóta neked elmúlt ez a süllyesztőbe léptem érzés?Tényleg nagyon érdekelne mert eltűnt a motivációm,csinálom de már nem örömmel mint az eddigi 6 hétben.

33 éves nő/84 kg (120-al kezdtem 2 éve)

2021. júl. 22. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Sajnos nem múlt el ez az érzés, de ennek ellenére folytatom.
2021. júl. 23. 07:22
 5/12 anonim ***** válasza:
Valószínűleg nekem sem fog.Én is csinálom ha már belevágtam és nem adom fel de így olyan semmilyen.Ha szabad kérdeznem mennyiről indultál?Míg nem jött ez az érzés milyen változásokat vettél észre magadon?Készítettél elötte-utána képeket?Nem változtattál valami nem is olyan nagynak tűnő dolgon mondjuk az étkezések kapcsán?Én elhagytam a fehérjeport mert eleget viszek be kajával ezzel egyidejűleg kezdődött ez a lehangoltság,negatív érzés.Te nem tudnád így valamihez csatolni?Valami biztos kiváltotta ezt az érzést,én erre gondolok hogy ez motivált mint ahogyan mások hisznek a csodabogyókban.Nem tudom, érthető vagyok?Vagy ilyen katyvasznak hangzik?
2021. júl. 23. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Őszintén szólva nekem nem volt túl nagy a startsúlyom, 63 kilóról indultam és most vagyok 46, ami még pont ideális a magasságomhoz. Vannak előtte utána képek,látszik a változás, illetve mérőszalaggal mértem magam és rendszeresen jegyzeteltem az adatokat, tükörbe nézve mégis a hibákat látom magamon. Pedig sokan mondják,hogy már ijjesztően vékony vagyok. Én egyébként annyit változtattam az étrendemen, hogy kenyeret egyáltalán nem eszek, inkább több húst, főleg csirkét és halat zöldségekkel. Emellett napi szinten edzek 40-45 percet.
2021. júl. 23. 15:47
 7/12 anonim ***** válasza:
Na jó én még most is hatalmas túlsúllyal rendelkezem 84 kg vagyok 158 cm-hez és most erről a beszélgetésről eszembe jutott egy sorozat véznák kontra ducik (vagy fordítva) fennt van youtube-on kérlek nézz meg 1 részt.Hasonlítsd össze magadhoz és kérlek írd meg hogy mit tapasztaltál.Felismerted-e a bajt.Sajnos középsuliban én is anorexiás voltam pszichológus segített rendbe rakni a dolgokat.Félek hogy a túlsúlyom kezelésével átesek a ló túloldalára...sajnos ez is masszívan benne van a pakliban.Nagyon szeretném tudni hogy milyen érzéseket vált ki belőled a film.
2021. júl. 23. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Rákerestem a sorozatra, megnéztem 2 részt, és úgy érzem továbbra is, hogy egyik súlycsoporthoz sem tartozom, se vékony nem vagyok, sem elhízott.
2021. júl. 23. 21:41
 9/12 anonim ***** válasza:
Ez nagyon jó hír 🙂 szomorú az hogy hibát látsz még magadon pedig tudod azt is hogy lehetetlen lenne,mert a súlyod éppen hogy nem esik a kórosan sovány kategóriába.Sportolsz gondolom pihenő,csalónapot nem szoktál tartani.Számolod a kalória bevitel mennyiségét?Ha igen mennyi a max. amit megeszel egy nap?
2021. júl. 23. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Nem szoktam pihenőnapot tartani, ha véletlenül nem jön össze az edzés, akkor elmegyek futni 20 percet. Kb. 1500 kalóriát eszek meg egy nap, annyira nem számolom, de odafigyelek nyilván, hogy nagyon ne lépjem túl a határt.
2021. júl. 23. 22:59
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!