Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Miért látom egyre dagadtabbnak...

Miért látom egyre dagadtabbnak magamat?

Figyelt kérdés
Minél többet fogyok, annál kövérebbnek látom magam, pedig látszik, hogy lógnak a pár hónappal ezelőtt ruháim. Testképzavar lenne, vagy szimplán nem veszem észre, mert minden nap látom magam?

2021. júl. 17. 10:32
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
Innentől kezdve sajnos nem tudok mit mondani.Tudod hogy baj van.Még nem jutottál el arra a pontra hogy bevalld magadnak.De el fog jönni az a bizonyos pont (nekem 6 hónap kellett 16 évesen 34 kg de még akkor sem igazán tudtam bevallani hogy anorexiás vagyok) akkor viszont a pszichológus segíteni fog.Ha nem akkor kórház...nem szeretnélek megijeszteni a lényeg hogy nem hagyják hogy éhenhalj és a 'cél szentesíti az eszközt' alapon működik a terápia.A gyomorszondáig jutottam sajnos.Az volt a mélypont.Soha ne kelljen átélned.Nagyon lassan de kilábaltam belőle 3 évbe telt akkor 48 kg voltam a végére...most ismét elkezdődött egy mókuskerék,ami nem tetszik hogy sok mozzanatot teszek amit már egyszer elkövettem.Például megkóstolom a sütit bőven beleférne a limitbe de inkább kiköpöm még a fogamat is megmosom mert nem egészséges és még messze a vacsi...á még leírva is elborzadok magamon 😟 kitartást és sok-sok erőt kívánok neked.Próbáld meg elfogadni a tényeket elsősorban.Ha ezt elérted kérd ki szakértő segítségét.Szükséged van rá...és ezt magamnak is jó alaposan elkönyvelem.Ma egy kicsit jobban éreztem magam és eltüntettem a teljes testes tükröt a házból 🙂
2021. júl. 23. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm a rengeteg segítséget! Sajnálom, hogy keresztül kellett menned ezen. Ez a teljes testes tükör eltüntetés nem is rossz ötlet... Minden jót, kitartást, szép pillanatokat kívánok!☺
2021. júl. 24. 10:39
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!