Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Mi ez? Hogyan allitsam le magam?

Mi ez? Hogyan allitsam le magam?

Figyelt kérdés
Mar vagy egy ket honapja csak ennek es ennek es ennek megjegyzem 15 eves leszek...Ez nagyon gaz mert az elozo evben senki sem elt nalam egeszsegesebben..es tudtam is tartani..de hirtelen ramtort ez a nagy ehetnek..egyszer megkisereltem leallitani kb 2 hetig birtam aztan ujbol ramtort es megint ettem..es a szunet miatt pedig hiztam...Akkor aztan elkezdtem tornazni...En ugy erzem hogy hiztam volna es a baratnom is azt mondja..de tegnap raalltam a baratomek merlegere es ugyan annyit mutatott...En ezt mar nem ertem...Enni ugy is fogok leallitani nem fogom magam mert akkor csak megtobbet hizok....a tornat azt probalom tartani...de mit csinalhatnek meg???? Vagy nektek is volt ilyen idoszakotok...vmi kamaszkori szornyuseg lenne ez???
2010. ápr. 19. 17:41
 1/5 anonim ***** válasza:
Én is sokszor eszek, akkor is ha csak uncsizok és a szemem kívánja, sajnos meg is látszik mostmár centikben :( próbálj meg ne nasizni vagy sokat enni, pl egyél inkább vmi finom gyümölcsöt.Amúgy sztem ez normális, mondjuk én fogamzásgátlót szedek és ez adja lehet nekem az éhségérzetet
2010. ápr. 19. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ebben semmi gond nincs, egyrészt 15 vagy nüvésben, épp most kell a sok tápanyag. Másrészt tavasz van. ilyenkor midnenki zabál:) Télen lemerült a szervezeted és most pótolja. Neaggódj, nyárra elmúlik. Próbálj figyelni hogy mit eszel, nassolj almát ha nassolhatnékod van ne csipszet, és kicsattanó formában leszel és nem hízol el
2010. ápr. 19. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Koszi szepen a valaszokat :):):)
2010. ápr. 19. 23:22
 4/5 anonim ***** válasza:

Ez normális. Csak arra figyelj, hogy semmiképp ne cukros dolgokat egyél.


Egyik hozzászólónak: a fogamzásgátló nem okoz éhségérzetet. Ami azt okoz, azt étvágycsinálónak hívják. A fogamzásgátló nem kajával, hanem felborult hormonháztartással hízlal. A fogamzásgátlóra hivatkozni és közben két pofára zabálni - önmagad súlyos átverése, és a felelősség másra hárítása.

Ha úgy érzed, a gyógyszer hízlal, tessék visszamenni a dokihoz és másmilyet kérni, mielőtt 20 kiló felesleggel jössz ide vissza.

2010. ápr. 20. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Már megbocsáss előző, de 3 éve szedem, és orvos is megmondta(tehát SZAKÉRTŐ!!!) h éhségérzetet okozhat, vagy ahogy te mondod éhségetcsinál?XD (nem mintha nem ugyanaz lenne a 2, és a fogamzásgátlóban van benne ahogy te írtad xD) szal nem kell a prédikáció h 3 év után biztos rossz gyógyszert szedek :D Tudod 5 kiló plusz ha felment ez idő alatt, nem hinném h az vészes!Egyébként nem kellene offolnod:) De téma lezárva, nem 2 hete szedem h ne tudjam mi a jó nekem, és tény h nem a fogamzásgátló hízlal(annyira minimális benne a hormon)!!
2010. ápr. 20. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!