Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Krumpli, répa összefőzve,...

Krumpli, répa összefőzve, turmixolva picit sózva, kevéske olívaolajjal mennyire hizlal fogyókúra esetén?

Figyelt kérdés

2021. júl. 25. 11:55
 1/6 anonim ***** válasza:
88%

Mennyiségek nélkül még csak tippelni sem lehet - leméred a krumplit, réat, olajat grammra, és akkor ki tudod a kalóriaértékét számolni..

Emellett hízlaló étel nincs, ha a napi kaloriakereten belül vagy, akkor nem hízol, ha túlléped, akkor meg igen,

2021. júl. 25. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
51%

Hát, ezeket jól kiválasztottad. A legszénhidrádúsabb zöldségek.

Ráadásul még turmixolod, növelve a ch felszívódás gyorsaságát...

2021. júl. 25. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
74%
Ha nem eszel hatalmas mennyiséget, simán beleférhet a napi kalóriakeretedbe. De igen, ahogy az első válaszoló is már leírta, ha a napi kalóriakereten belül vagy, akkor nem hízol, ha túlléped, akkor meg igen.
2021. júl. 25. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
77%
Attól függ hogy belefér e a kalóriakeretedbe
2021. júl. 25. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Normális diétába belefér ez is:).

Én pl simán szoktam enni tejszínes vajas zöldfűszeres krumplipürét is ( ahogy én szeretem), csak épp ritkán. Alapból havi 2x eszek csak krumplis ételt ebédre, mert ugyan belefér néha a diétámba, de gyakran semmiképp. Mivel a krumpliban több szénhidrát van, mint a zöldségeim többségében amiket gyakrabban fogyasztok. És én szénhidrátszegény étrendet követek. Ezért belefér, de ritkábban.

Nem tudom hogy te milyen étrendet tartasz, ïgy csak te tudhatod, hogy belefêr e neked.

Szerintem egy változatos normális diétából semmi nincs 100%-ig kizárva, csak ha eü problémát okoz, vagy az illető nem szereti az adott ételt/ élelmiszert.

2021. júl. 25. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
54%
Felezd meg amire gondoltál és csapj hozzá egy szép csirkemellfilét.
2021. júl. 27. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!