Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Onnan fogyunk a leglassabban,...

Onnan fogyunk a leglassabban, ahonnan legjobban szeretnénk fogyni?

Figyelt kérdés
Helyi zsírégetés nincs, diéta és testmozgás szükséges, akárhány ismerősömmel beszéltem erről, mind az általa jobban fogyni kívánt helyről fogy kevésbé (valaki ház, valaki csípő, has stb)
2021. aug. 11. 10:25
 1/7 A kérdező kommentje:
Bocs, "hát" szeretjük az androidot
2021. aug. 11. 10:25
 2/7 anonim ***** válasza:
89%

Nem. A tudományos válasz az, hogy csak úgy tűnik.

A vicces magyarázat meg, hogy természetesen, Murphy törvényének a sokadik paragrafusa is kimondja, hogy semmi nem úgy sikerül, ahogy szeretnénk.

2021. aug. 11. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
76%
Hát általában a dolgok nem úgy sikerülnek, ahogy az ember akarja. Viszont én anno olvastam olyat, hogy onnan fogyunk legelőször, ahova legutoljára híztunk. Ez nem tudom mennyire igaz. De olyat is olvastam, hogy lábról, combról csak a vége fele fogyunk, főleg a nők. De ezt a lábas fogyást magamon is látom, már leadtam 26 kilót, még maradt kb. 20, amit le kell adnom, és szó szerint, a combomról és a vádlimról egy centi sem ment le, pedig amúgy a lábam a legnagyobb ellenségem, tényleg onnan akarok a legjobban fogyni. :D Meg a karomról szeretnék még nagyon fogyni, de onnan se ment le még egy centi sem. Szóval végül is igaz az is, hogy ahonnan szeretnénk a legjobban fogyni, valószínűleg csak azért sem úgy lesz.
2021. aug. 11. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
82%
Ahonnan le akarsz fogyni azzal alapból elégedetlen voltál, és fogyás közben úgy látod, mintha mindenhonnan fogynál, csak onnan nem, pedig az igazság az, hogy az ember egyenletesen fogyik mindenhonnan.
2021. aug. 11. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Genetika. Lehet eres már a hátad, karod, melled, de pl az alhason maradhat zsír ami eltakarja a kockákat. Egyébként ahova először hízol onnan megy le utoljára. Igen-igaz hogy mindenhonnan fogysz, de van ahol több raktározódik el, és ezért tűnhet, úgy hogy onnan nem fogy el. Egyszerű a megoldás, addig kell szálkásítani, amíg onnan is el nem tűnik.
2021. aug. 11. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Hát én combról is fogytam az biztos xD
2021. aug. 11. 13:17
 7/7 anonim ***** válasza:
Igen. Én csípőre hízok először, ott volt/ van a legtöbb felesleg, és onnan megy le leglassabban. Szerintem 100cm alá nem is fog majd lemenni.
2021. aug. 11. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!