Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Csajok ti versenyeztetek már...

Csajok ti versenyeztetek már egymással olyanban hogy ki mennyit fogy le?

Figyelt kérdés

Ha igen hogy kezdődött és ki nyert?

Mennyire volt nagy hajtóerő a verseny?



2021. aug. 14. 10:30
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Igen, mikor kórházban voltam az anorexiám miatt, a többiek csinálták.

A csapat két felé oszlott; akik megpróbáltak valami kevéskét felszedni és akik fogytak tovább, persze ők előbb-utóbb az orrszondán kötöttek ki.

Ha akkor nem híztam volna azt a 8 dkg-t, talán még ma is csöveken lógnék.


Rájöttem, hogy a fogyás nem egy verseny, nem ettől leszek jobb, szebb.


Pláne nem egészséges ilyennel versenyezni, ha nem vagy túlsúlyos.


Akinek meg fogyni kell, inkább partnert keressen motiváláshoz, ne versenytársat.

2021. aug. 14. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
75%

Igen... én nyertem a 35 kilómmal, a másik csaj leállt 43-nál.


Ez van, megérte? Nem, mert majdnem meghaltam. Most 54-56 között mozgok, tök jó, imádom.

2021. aug. 15. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Én akkor fogytam le jelentősen mikor levágtam a a hajamat. Nagyon sokan megijedtek tőlem.
2021. szept. 22. 03:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
100%
Egészségesen értelmetlen versengés, nem biztos, hogy ugyanannyi kilogramm fogyás szükséges az ideális testsúly eléréséhez. Anorexiások körében viszont ez a versengés állandó és ezért sem javasolják egy anorexiásnak, hogy a bevitt kalóriák mennyiségét vagy az aktuális súlyát nyilvánosan publikálja, mert egy szintén anorexiás olvasó állapota rohamos romlásnak indulhat: ha az ő súlya pár kilóval több vagy magasabb a kalóriabevitele, ezen igyekszik változtatni, esetleg pont ezért utasítja el az orvosi segítséget, mert úgy érzi, nála nem akkora a baj, mint annál, aki nála is soványabb, tőle is jobban koplal.
2022. máj. 27. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Érdekes, amikor megkérdeztem ezt hogy ahol sok anorexiás van együtt (akár pszichiátria, akár fórumok) nincs -e ez a versengés egymás között, úgy nekem estek... hiába kezdtem azzal, hogy nem veszekedni akarok, csak érdekel a dolog.
2022. aug. 6. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!