Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » 175cm és 85kg. Mennyi idp...

175cm és 85kg. Mennyi idp mire lefogyok?

Figyelt kérdés
Tudom, sok felesleg van rajtam, de ha elkezdek futni (igyekszem edződni hogy már félórát is tudjak folyamatosan (jelenleg 20 percet bírok)) És ha hetente 5x futok akkor kb. mennyi idő alatt tudnék optimális súlyra fogyni?
2010. aug. 29. 22:58
 1/10 anonim ***** válasza:

ha továbbra is zabálsz, akkor izmosodni fogsz a háj alatt, és még vastagabb leszel (velem így volt)


a mozgás csak úgy ér valamit, ha a szükségesnél kevesebb kalóriát viszel be, vagyis diétázol. a diéta önmagában is elég, a mozgás csak egy plusz.

2010. aug. 29. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 knifemaster válasza:

Kb.fél óra futás UTÁN indul el a zsírégetés a szervezetben,úgyhogy az 1 óra javasolt szerintem.

Az meg,hogy mikorra fogysz le, étrend és munka függvénye együttesen.

2010. aug. 30. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 knifemaster válasza:

Még valami:

A diéta önmagában mit sem ér,azzal a további zsirosodást lehet szabályozni,a lekötött zsírszöveteket csak zsírégetéssel(mozgással) lehet eltüntetni.

2010. aug. 30. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Attól függ, mennyire akarsz lefogyni :). Úgy számold, hogy mozgással, napi ötszöri étkezéssel (kevesebb ch, több fehérje), egy hét alatt 0,5-1 kg-tól tudsz megszabadulni. Ennél többet nem is igen szabad, mert akkor már nem csak zsírból veszítesz. Tehát, ha mindent jól csinálsz, öt hónap alatt legrosszabb esetben is 10 kg lemegy.
2010. aug. 30. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

knifemaster, mi ez a hülyeség, hogy önmagában semmit nem ér a diéta? Pont hogy a diéta ér önmagában fogyást, a mozgás önmagában NEM biztos, hogy fogyást eredményez. A megfelelő diéta azonban MINDIG.

Köztudott dolog, hogy ha kevesebb kalóriát fogyasztasz, mint amennyire szükséged van, akkor a lerakódott rétegből kezd energiát nyerni a szervezeted!


Én CSAK diétával fogytam 13 kilót (nem sportoltam)! Viszont olyat ismerek, aki a combjából fogyni akart, ezért biciklizett órákat, de nem diétázott, és ezért vastagabb lett a combja az izomtól, és a háj se ment le! Én elkezdtem naponta a szükségesnél 500-zal kevesebb kalóriát fogyasztani és hetente fél kiló fogytam, mndenféle sport nélkül. (Azóta persze sportolok, de ez más kérdés).

2010. aug. 30. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 knifemaster válasza:
Csak értelmezni kellett volna amit leírtam,akkor nem írnál ilyen ostobaságot.
2010. aug. 31. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Mi azon az ostobaság, hogy leírtam a saját tapasztalatomat? Te írtad, hogy a diéta önmagában mit sem ér, én pedig erre leírtam, én mindenféle sport nélkül, KIZÁRÓLAG diétával fogytam 13 kilót. Tehát az állításod nem igaz.
2010. aug. 31. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 knifemaster válasza:

Tudod mit ,igazad van.

És mond abból a 13 kilóból mennyi volt a zsír és mennyi a hús??

Mert tapasztalataim szerint aki fogyni akar az mindig a zsírból akar leadni elsősorban.Abból a zsirból ami már lerakódott.AZT pedig egy diéta sem hozza le,csak is a zsírégető mozgás.

Márpedig a szervezet tömegvesztésnél a zsírhoz nyúl utoljára!

Én ezt írtam korábban is csak nem szájbarágóssan.

Erre Te jössz,és azt mondod hülye vagyok,egy olyan ténnyel példálózva amit senki nem cáfolt,ellenben nem cáfolja az én állításomat sem.

2010. szept. 2. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Az első héttől zsír jött le, ugyanis mindig a hájas részemen mértem a centiket, és az csökkent látványosan hétről hétre. Az izmaim eleve sorvadtak voltak, mert életemben nem sportoltam (most már aktívabb vagyok).

A kilókat külön nem számolgattam, csak akkor lettem rá figyelmes, amikor már ránézésre is feltűnő volt a fogyásom. Akkor mérlegen is megmértem magamat, és láttam, hogy mennyi kiló ment le.

2010. szept. 2. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat
2010. szept. 3. 22:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!