Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » 175cm 60-62kg jó, vagy rossz?

175cm 60-62kg jó, vagy rossz?

Figyelt kérdés
Valaki azt mondja, anorexia de valaki ledagadtoz.. most melyik ??
2011. szept. 24. 21:09
 1/8 anonim ***** válasza:

Figyelj, nem a kiló számít.

Ha ennek 90pár %-a izom, tök jó, ha zsír, akkor gáz.

2011. szept. 24. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

tényleg a testzsír% számít, de én is ugyanilyen magas vagyok, 66 kg, és nekem kb. szintén 60-62 kg a cél, szóval sztem tuti jó :)

aki ledagadtoz, az meg irigykedik/bántani akar, mert voltam én 175/72 és azzal sem dagadtozott senki. A dagadtság szerintem a mi magasságunknál 80 körül kezdődik :D

2011. szept. 24. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim válasza:
Én nem tudom ti, akik ilyen lexikonoknak megfelelő súlyúak vagytok honnan veszitek folyton azt a butaságot, hogy azt kérdezgetitek, hogy jó e a súlyotok, mennyit fogyjatok, stb. Még ha az önértékelésetek nem is jó, de csak nézzetek utána az arányoknak, a BMI számoknak, és megkímélnétek minket, olvasókat folyton az ilyen értelmetlen kérdésektől..
2011. szept. 25. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:
100%
IGAZÁBÓL SZERINTEM NEM CSAK AZ SZÁMÍT, HOGY hány centi hány kiló, mert például én 178 cm voltam világéletemben. roppant vékony (gilisztának gebelónak csúfoltak akkoriban:), aztán szépen kezdtem felszedni a kilókat, de nem arányosan. inkább a mellem nőtt egyre nagyobbra, a testem meg változatlan maradt. utána a hasamra is jött egy kis enyhe zsírréteg. szóval elég aránytalan voltam, de nem is úgy ahogy általában az emberek,alul vastag felül kicsi, hanem pont fordítva. de megszoktam, megszerettem, most sem vagyok sokkal másabb. a lényeg, hoyg elfogadd magadat olyannak amilyen vagy!!
2011. szept. 29. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
nagyon jó,talán egy kicsit kevés is,szerintem ehhez a magassághoz a kb 65-67kg a legszebb:)
2011. okt. 3. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Szerintem ez teljesen megfelelo!

Egyik ismerosom 175 cm és 52 kg. Neki viszont problémái is vannak azzal, hogy anorexiásnak mondják, megjegyezném, alaptalanul.

2011. okt. 3. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Ez testfelépítéstől is függ.. 55 kg a minimum ehhez a magassághoz, a maximum meg 70 asszem.
2011. okt. 4. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat.. : ))

Azt nem tudom mennyit számít, h 9 éve sportolok. azt mondják, hogy ez lehet izom.. pedig nem látszik..

2011. okt. 4. 15:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!