Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Beállítja-e a fogamzásgátló a...

Beállítja-e a fogamzásgátló a súlyt?

Figyelt kérdés
hallottam ilyesmiről és azért is érdekelne,mert az utóbbi időben leadtam közel 10 kg-t,176 cm-es magasságomhoz 60kg vagyok.de nem szeretnék ilyen maradni,mert kevésnek találom,arcom beesett,mellem eltűnt szinte.fogamzásgátlót pedig életemben először szedek,1 hónapja.26 éves vagyok.
2010. aug. 30. 00:24
 1/8 anonim ***** válasza:
Nem tudok róla, viszont pont nemrég olvastam, hogy a nagyobb súly csökkentheti a fogamzásgátló hatását, ennek azért nézz utána.
2010. aug. 30. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Én pl. fogytam tőle.
2010. aug. 30. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
én fogyni nem fogytam tőle,mert már amikor elkezdtem is ennyi volt a súlyom,de remélem,h nem maradok így...hozzáteszem épp a súlyom miatt kaptam alacsony hormon tartalmú készítményt.
2010. aug. 30. 00:39
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Igen is meg nem is, hajlamtól függ. Én pl. híztam pár kilót, aminek örülök, mert nagyon sovány voltam, de szerintem nem csak ezen múlt. Néztek már neked pajzsmirigy működést?
2010. aug. 30. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Én 4 éve szedek Volinát, és semmi hatással sincs a súlyomra (168/52 vagyok). Nem tudom, te mit szedsz, mert kismillió féle fogamzásgátló van. Azok az ismerőseim, akik felszedtek pár kilót tabletta miatt, mind azért, mert egyszerűen jobb lett az étvágyuk a hormonoktól, így többet ettek. Nincs valami anyagcsere problémád, vagy mitől fogytál ennyit? Voltál dokinál ezzel kapcsolatban?
2010. aug. 30. 02:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Én Yadint szedtem és sokat fogytam tőle mivel nem volt étvégyam,Sőt sajnos néha hánytam is tőle így abba is hagytam a szedését.
2010. aug. 30. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
74%
én meg híztam tőle amíg szedtem pár hónapig, aztán mikor abbahagytam visszaállt minden ugyanolyanra mint előtte volt
2010. aug. 30. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
BAJ lenne, ha híznál a tabitól, azt jelentené, hogy nem megfelelő számodra a hormontartalma. A funkciója NEM testsúlyszabályozás, hanem fogamzásgátlás. Ráadásul nem is kívánságműsor, ha elkezdesz hízni tőle, nem 5 kiló fog felugrani, hogy jól nézz ki, hanem mire felocsúdsz, rajtad lesz 15-20 kiló.
2010. aug. 30. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!