Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » 172cm magas,65 kilo?

172cm magas,65 kilo?

Figyelt kérdés

Ennyi lennék én, de legszívesebben lefogynék 55 kilora...Nem vagyok kövér, de szeretném ha szép lapos hasam lenne, hogy amikor ülök ne legyen egy kis hurka sem:D

De a 60-nak is örülnék..Hogy tudnék lefogyni? Mit sportoljak ami nektek is bevállt? Miből egyek többet, miből kevesebbet?

És ha mondjuk pár hét alatt akarnák leadni kb 3-5 kilot? Ezt csak úgy kérdezem...

Tudom h nem sok meg nem kell fogyni blabla..tényleg nem kell de magam miatt akarok...:)

ilyesmit szeretnék elérni: [link]

lehet h nem lesz pont ilyen, de a hurkákat jó lenne kinyírni :)

nagyon köszönöm


2010. aug. 30. 08:31
 1/5 anonim ***** válasza:
Ehhez sok edzes kell... vagy hasizomgyakorlatok, es normalis kaja..
2010. aug. 30. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
Hát én 170 cm vagyok és szintén 65 kötül.. nekem nincsennek hurkáim se. Engem is bánt ez a súly ha megkédezek valakit azt mondja szerinte 54 kiló vagyok. Vastag a csontozatom és elég izmos is vagyok. Szerintem sportolj és mindenből mértékkel egyél csak addig ameddig éhes vagy. Csokit is próbáld meg elhagyni. Én ugrálókötelezni szoktam meg felüléseket csinálok. Van ilyen fittnes hastánc dvd.. az is nagyon jó. :)
2010. aug. 30. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:

Én is 172cm vagyok, csak 53kg és az orvos hizókúrára fogott.

51 kg-nál kezdtem, és azt mondta ehhez a magassághoz min 60kg kell. szerintem nem kell sokat fogynod. én örülnék, ha tudnák annyit enni, hogy elérjem ezt a súlyt.

2010. aug. 30. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Én a 179 cm-hez vagyok 57 kg. Kevésnek hangzik, de nekem is van hurka a hasamon, nem is kevés:( Ez alapvetően nem kilók és cm-ek kérdése, hanem alkati probléma. De lehet, hogy neked szernecséd lesz és, ha fogysz eltűnnek a párnák. Sok sikert!
2010. aug. 30. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Ne fogyj, inkább edzz. Csinálj hasizomgyakorlatokat, az segít a hurkák eltüntetésében.
2010. aug. 30. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!