Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Mikor elég már csak a súlyzós...

Mikor elég már csak a súlyzós edzés? Hány kiló feleslegnél?

Figyelt kérdés
vagy kardió akkor is kell csak ritkábban?vagy elég a súlyzós már csak a szinten tartásra?illetve súlyzós edzéssel is le lehet még adni pár kilót?
2010. aug. 30. 12:14
 1/4 anonim ***** válasza:
Súlyzós edzéssel is lehet fogyni ugyan úgy mint kardióval. Azt szokták mondani akkor elég csupán a súlyzós edzés amikor fedett vagy. Tehát ha látszódik hasadon a kocka de nem olyan szépen esetleg a legalsó alja már nem. Ha nő vagy akkor pedig a tricepszeden nézd. Ha ott összecsípve a bőrt nem túl vastag akkor már elég a súlyzózás is. De mivel nem vagyok nő ezért ez nem biztos.
2010. aug. 30. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

háát én már csak pár kilót szeretnék fogyni.

kicsit izomosabbá akarom tenni a karom a hasam és főként a lábam/fenekem de nem akarom túlzásba vinni mert szerintem az már csúnya egy nőnél (bár persze én azé még tévol álok tőle:P) pl szerintem rubint réka már túl izmos....szerintem a táncosoknak van a legjobb alakjuk

2010. aug. 30. 12:39
 3/4 anonim ***** válasza:

Szerintem Rubint Réka nem durván izmos csak szimplán ronda :D De most ezt hanyagoljuk, nem vagyok rá kíváncsi. Két dolgot tehetsz:

- Elkezdesz kicsit tömegelni (felszedsz magadra annyi izmot amennyit gondolsz) és leszálkásítod.

- Vagy leszálkásodsz teljesen és utána tömegelsz majd ismét szálkásítasz.

Attól, hogy nézel ki most. Egy kép sokat segítene de legalábbis az adataid (magasság, testsúly, testzsírszázalék)

2010. aug. 30. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
157 cm és 57 kg vagyok
2010. aug. 30. 14:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!