Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Hogyan fogytatok le pontosan?

Hogyan fogytatok le pontosan?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Arra lennék kíváncsi, hogy hogyan fogytatok? Tudom, hogy a fogyáshoz kalóriadeficit szükséges és mozgás viszont nálatok mit jelentett a mozgás és a táplálkozás? Mit mozogtatok? Hányszor egy héten és mennyi időt? Mit ettetek? És mennyi idő alatt fogytatok le? Előre is köszönöm a válaszokat! :D

2021. szept. 12. 18:24
 1/5 anonim ***** válasza:
55%
Pfffffffffffff.
2021. szept. 12. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
34%

Én elég drasztikus módot választottam, de muszáj volt, mert nem bírtam sokáig tartani.

185cm/120 kg voltam. A mozgással sosem volt gondom, a munkám sem ülőmunka, plusz kondizás, és esténként gyaloglás. Szóval évek óta beálltam erre a 120-ra. Nem látszottam annyinak, mert van vállam, hátam is rendesen, meg vastag vádlim. Nem mondta rám senki, hogy kövér, vagy tunya lennék. Viszont a felsőtestemen volt/van felesleg azért, és engem zavart.


Szóval Aug.3.-án elkezdtem egy tojásdiétát. Ez úgy néz ki, hogy 4 tojást eszek meg egy zsömlével, és ezt napi háromszor.

Szóval napi 12 tojás, és 3 zsemle az adagom.

Inni csak nullásakat iszok.

Augusztus végére, szóval 4 hét alatt lement egy tízes. A szeptembert még végig csinálom így, remélem még egy tíz kiló ledurran. De ha kicsit kevesebb, az is nagyon jó.

2021. szept. 12. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
26%
2es, ha végeztél én nézetnék egy nagylabort, mert jó eséllyel elindíthatsz magadnak egy jó kis IR-t meg magas koleszterin szintet
2021. szept. 13. 06:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Én úgy fogytam le ahogy nekem személy szerint jó:).

Bővebben

Először az étrendemen változtattam.

Nagyon sok zöldséget eszem, húsokat, halat, csirkemájat, kolbászféléket, szalonnát, virslit, sonkát, tojást, olajos magvakat, tejtermékeket, minimális ch csökkentett kenyeret/tésztát, és diabetikus édességeket is.

Havi 1szer tartok egy csalónapot is, nekem így könnyebb hosszútávon tartani ezt az új életmódot.

Kb 3 hónap után kezdtem mozogni amikor már lement 12 kg és kevésbé fájtak a lábaim.

Duci tréning, séta a kiskutyámmal, szobabicikli, később sétáról gyorsgyaloglásra váltottam, fokozatosan növeltem az intenzitást, és az edzések idejét. Ma már heti 10 órában járok úszni mert ez a sport a kedvencem, nagyon szeretem:)

170kg voltam 2,5 éve, pajzsmirigy alulműködés, inzulinrezisztencia és PCOS társaságában. Beteges voltam, fáradékony, semmihez nem volt energiám, és mindennapos fájdalmakkal éltem.

Most vagyok 71kg (175cm), minden laborértékem javult, a petefészek cisztáim felszívódtak, rengeteget erősödött az immunrendszerem, energikus vagyok kevésbé fáradok, végre nem fájnak a lábaim, derekam stb.

Még 6kilót szeretnék fogyni, de ez màr csak hab a tortán:)

Röviden ennyi.

2021. szept. 13. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

személyi edzővel heti 2 főleg erőnléti edzés, elején mini kardióval

plusz renhgeteg figyelem a kajára, midnen nap magamra főztem, kalóriát számoltam és csomagoltam (egy kaját 2-3 napig ettem, így nem szó szerint főztem minden nap)

és prübáltam volumenre nagy ételeket választani, pl rizs helyett bulgur mert úgy tudok jóllakni ha a szemem is jóllakik

93,7 kg voltam 158 centihez 2019 augusztusában. ma 69,7 vagyok. az első 15 kilót 5 hónap alatt adtam le

2021. szept. 14. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!