Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Fogyni szeretnék, milyen...

Fogyni szeretnék, milyen otthoni edzéseket tudnék csinálni, ami hatékony is? Valamint az étrendnél mit kell figyelni (kalória, szénhidrát)?

Figyelt kérdés

Sziasztok,


kb. 15 kg-tól szeretnék megszabadulni. Sajnos az utóbbi 1 évben a magánéleti problémák miatt meghíztam. A legnagyobb öröm számomra amikor este valami jó film közben ehetek. (kaja+csoki+chips..)

Napközben a munkám miatt elég gyorsan stresszesen eszem, este pedig sokat tudok nyugalomban.

Szeretnék lefogyni, otthon végezhető gyakorlatok érdekelnének.

Konditerembe nem szeretnék járni az fő szempont.

Futni nagyon szerettem de max 2-3 hétig bírom, utána előjönnek a térd problémáim egy korábbi baleset miatt.



2021. szept. 20. 13:33
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Első lépésként döntsd el, hogy tényleg fogyni szeretnél vagy sem.


Már az elején tolod le magadról a felelősséget ezzel a magánéleti dumával. Senkit nem érdekel. Aztán kikötöd, hogy neked csak otthon jó. Ezzel az a baj, hogy vagy van kedved hozzá, vagy nincs, általában utóbbi és nem is érsz el eredményeket vele, ellenben a nem otthon végezhető feladatokkal.


Plusz feltetted ezt a kérdést, hogy fejben megnyugtasd magad, amiért lépéseket teszel az ügyért, de a valóságban nem történik semmi. Ezer + 1 ilyen kérdés van hetente, hacsak a kulcsszavakra rákeresel, már megválaszolták az összes kérdésedet korábban.


Tehát mégegyszer: ha fogyni akarsz, akkor tegyél érte. Minden lehetőség adott, nem a gyakori fog ebben segíteni.

2021. szept. 20. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:

Ha eddig nem tornáztál otthon, szerintem kezdésnek a jóga is megfelel:


https://www.youtube.com/watch?v=Norv6CJy6gU


Én Brigitta Jámbor videóit szoktam még csinálni, nagyon jól formásítanak!

2021. szept. 23. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Kedves kérdező, sikerült belevágnod? Hol tartasz? Nagyon szurkolok, tudom, milyen nehéz fejben eldönteni. De sikerülhet!!!
2022. ápr. 6. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!