Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Mindig sportoltam, de a...

Mindig sportoltam, de a térdsérülésem miatt felugrott rám 6 kg, amit most le kellene adnom. Még sosem fogyókúráztam komolyabban, de most muszáj, mivel csak súlyzós edzést v mélyizom edzéseket tudok eztán csinálni. Mit gondoltok a következő étrendről?

Figyelt kérdés

Reggeli: 1 doboz joghurt annyi zabpehellyel, amennyit felvesz

Tízórai: alma/narancs

Ebéd: főzelék/zöldségleves/párolt zöldségek tojással Uzsonna: alma/narancs

Vacsi: túró vagy tojás valahogy elkészítve, minimális szénhidráttal

Úgy számoltam, ez 1000-1200 kalória lenne és persze variálnám kicsit az elkészítéseket. A hús azért hiányzik a menüből, mert nem eszem már évek óta. (166 cm vagyok,58 kg-ról szeretnék lefogyni 52-re)


2011. jan. 18. 17:09
 1/3 anonim ***** válasza:
a fogyókúra többet árt mint használ, hidd el. nem kell látványosan kevesebbet enned. a bátyám, amikor kivették a manduláját, hízott 15-20 kilót. a lényeg, h elérte a 100 kilót. de nem fogyózni kezdett, hanem minden egyes nap elment futni. mindig felírta, hány kilométert futott. voltak napok, amikor 17-20 kilométert ment, de a legrövidebb szakasz amin futni szokott akkoriban 7 km volt. pár hónapon belüle lement 79 kilóra, és nem hízik vissza. mert nem fogyókúrázott, hanem normálisan fogyott le, mozgással. mostanában nem jár futni, heti kétszer focizik csak, de az is szinten tartja. szóval szerintem gondolkodj el egy kicsit mielőtt önpusztításba kezdesz
2011. jan. 18. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
jaaaj a végét el se olvastam, de hülye vagyok! nem tudsz kardiozni? hát az szar ügy:S meddig? akkor gondolom okés ez az étrend, bár nem értek hozzá
2011. jan. 18. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

hát, velem ugyanez történt... az orvos egy életre eltiltott az olyan sportoktól, ahol a térdem kellene használnom. Milyen jellegű sérülésed van? ínszalag, vagy térdkalács?


egyébként ma futottam 3 km-t :) ortopéd térdvédővel, amiben bazinehéz keresztvasak vannak :S miután nagyon hisztiztem az orvosnak, h mozgás nélkül még diétával is hízni fogok, felírta nekem receptre. de csóválta a fejét, és csak a margit szigeti puha futópályát "ajánlotta". szóval ma kipróbáltam. most átkozottul fáj, tolom rá a borogatást, de nem esett baja a szalagoknak, mert a térdvédő rendesen szorított. azt hiszem, egy héten 1-2x el tudnám viselni...

Neked nem lehet vhogy megoldani a problémát?

2011. jan. 18. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!