Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Hogyan bírnák minnél gyorsabba...

Hogyan bírnák minnél gyorsabban 10kg-t leadni?

Figyelt kérdés

185cm 91kg 16/F

Minden este futok de attól nem megy le! Mit egyek és hogy? Mennyit tornázzak még a futás mellé?


2010. aug. 31. 23:48
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
Ha minden este futsz akkor annak hatnia kell,bizonyara az etkezesben vannak gondok.az alapszabaly h keruld a feher lisztes es a cukros dolgokat,a sultkrumplit es a chipset.ha mod van ra,hasznaljatok teljes kiorlesu lisztet,edesiteshez inkabb gyumolcscukrot,edesitoszert (vagy a legjobb a stevia).reggel es ebedre egyel szenhidratot (barna kenyeret,barna rizst,burgonyat,gyumolcsot),delutan-este csak feherjet (sovany husokat,halat,tengeri herkentyuket,sovany tejtermekeket,zoldseget. a lenyeg h ne csokkentsd le drasztikusan a kajat,semmikeppen ne koplalj!meg fejlodesben vagy es a szervezetednek mindenre szuksege van.ja es ha meg birod,sportolj akarmit amihez kedved van.sok sikert!
2010. aug. 31. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:

Gyorsan soha ne akarj fogyni. Ha gyorsan fogysz ( 1 kgnál többet 1 héten ) akkor nagyrészt izmot fogsz veszteni, nem zsírt, ezért még jobban le fog lassulni az anyagcseréd ( kevesebb izom = lassabb anyagcsere ) szóval könnyebben fogsz hízni.

Vidd lejebb a mostani evésed mennyiségét( de ne koplalj! az csak izomveszteséghez vezet ), mozogj ahogy eddig is tetted, és elégedj meg a heti 1mal! Ne akarj többet 1 héten. Fehérjedúsan étkezz, ne egyél sok szénhidrátot, azt hagyd inkább reggelre. Egyébként szerintem a futás is elég, ha csinálod sokáig.

Ez az én véleményem.

2010. szept. 1. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
leggyorabb a zsírleszívás....de tényleg ne akard gyorsan,mert tönkreteszed akkor csak a tested
2010. szept. 1. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 A kérdező kommentje:

Peeersze zsírleszívás? Hülye vagy? :D


Előzőeknek kössz! Hát a sport igazából Parkour!

Már pár hónapja csinálom de nem akarom egyenlőre komolyan a súlyfelesleg miatt nehogy maradandó baja legyen a térdemnek! Futás után erre arra csak a földön ugrálok meg kézenállok meg csak egyszerüen szóraozok


Akkor jól értelmeztem? Ne akarjak gyorsan fogyni mert izom fog lemenni nem zsír! És ha kevesebbet is eszek? Mert úgy hallottam hogy ha kevesebbet eszik az ember kicsit szűkebb lesz a gyomra és a belei és nem kíván annyit a szervezet! Bár én csak úgy szórakozásból is eszek még ha nem is vagyok éhes! De a koplalás az mit jelent?

2010. szept. 1. 00:14
 5/18 anonim ***** válasza:

Ne egyél keveset, lehet normálisan enni, csak meg kell válogatni, hogy mit. Ha keveset eszel, akkor lehet hogy összeszűkül a gyomrod, de a szervezeted úgy érzékeli hogy nincs elég kaja, így raktározni kezd. Az elsődlegesen lebontható dolog az izom, mivel kevesebb izom, kevesebb tápanyagot igényel. A zsírt nem lehet nem evéssel lefaragni. Ahhoz mozgás szükséges, aerob munkát kell végezni. A parkour teljesen jó lesz.

Diéta alatt a legfontosabb, hogy sok fehérjét kell fogyasztani! A szénhidrátokat próbáld rizsből, krumpliból, zabpehelyből, teljes kiőrlésű dolgokból bevinni, de ahogy halad előre az idő csökkentheted a mennyiségüket. Ne próbálj gyorsan fogyni, 10kg nem kevés, minimum 10-12 hét kell hozzá.

2010. szept. 1. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim válasza:
Miért hülyézed le, ha pontosan a kérdésedre válaszolt? Kérdezted hogyan lehet leghamarabb, és igaza volt. De zsírleszívás helyett válaszd az egészséges megoldásokat, mert ha nagyon hamar fogysz le nagy tömeget, a bőröd megmarad, és kb mint egy sharpei fogsz kinézni. Étkezz naponta minél kevesebbszer,ne zsírosat, és egyre próbáld csökkenteni a bevitt mennyiséget. Természetesen ne egyik napról a másikra hagyd abba az evést, mert szenvedés lesz. Fokozatosan csökkentsd a naponta evett mennyiséget, és közben folyamatosan legyél mozgásban, akár naponta többször járj biciklizni, esténként futni, otthon is végezz gyakorlatokat. Ha ezeket betartod, és nincs még heti egy kitérés se, amikor aztmondod hogy "na most csak egyszer egy kis szalonnát", és kitartó vagy, sikerül leadnod neked is. sok szerencsét
2010. szept. 1. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim válasza:
És a másik pedig hogy ha nem eszel, a szervezeted védekezés képpen az izmaid kezdi el feldolgozni, és azt veszted el nem a zsírokat. kitartás :)
2010. szept. 1. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
Naponta 5-6 kis adagot egyél, nem pedig 2-3 alkalommal nagyobb adagokat. Sőt soha ne egyél annyit amitől úgy igazán jollaksz. Csak annyit, hogy épp ne legyél éhes. Több nem kell. Nekem ez vált be :)
2010. szept. 1. 03:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim válasza:
22%
Tanuja mög hejesen irni!!!!!!!!
2010. szept. 1. 03:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim válasza:
Nem kell zabálni, a sportolás nem abból áll, hogy futsz két kört. Attól hogy kicsit mozogsz és közben ugyanúgy tömöd a fejed csak kedvtelésből is nem fog lemenni semmi.
2010. szept. 1. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!