Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » 7-10kg mennyi idő alatt lehet...

7-10kg mennyi idő alatt lehet leadni? Minnél gyorsabban? Milyen modszerekkel stb?

Figyelt kérdés

mennyit kell sportolni,mit..

miket egyek,mennyiszer...


értitek mire gondolok!! (:


köszi előre is


2010. okt. 7. 09:14
 1/5 A kérdező kommentje:

a kondi sokat segítene???

és hol lehet étrend szakértőket találni??


meg tudom ez hülyeség lesz de azért mondom :D :szóval tudjátok vannak ilyen hülye műsorok hogy ennyi idő alatt ennyit kell leadnia és akkor van egy személyiedzője.. hol lehet ilyen személyiedzőket találni(persze kamerák meg minden szar nélkül .xd)

2010. okt. 7. 09:28
 2/5 anonim ***** válasza:

öööö attól függ, mennyi a felesleged. nekem 20 kg feleslegem volt, és az első hét kiló kb. öt hét alatt lement. azóta mondjuk lelassult a fogyásom.

napi 20 km biciklizés, kivéve hétvége. nincs krumpli, rizs, tészta, kenyér, bármi más jöhet.

mondjuk ez sem igaz, mert hétvégén "normálisan" ettem. :)

2010. okt. 7. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
hasplasztika + gyomorgyűrű
2010. okt. 7. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
1.válszoló köszi.. hát kb 7kg a feleslegem :l
2010. okt. 7. 10:07
 5/5 anonim ***** válasza:
66%
Kb 3 hónap alatt,ha zsírból szeretnéd leadni.A személyi edző meg nem butaság,beírod a gugliba,kidob egy listát és kiválasztod a hozzád legközelebb dolgozót,majd egyeztetsz vele,hogy mit is szeretnél elérni,milyen testre vágysz.
2010. okt. 7. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!