Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Tegnap elöt semmit nem ettem....

Tegnap elöt semmit nem ettem. Tegnap 5db karfiolt.Ma meg 2almát. Ezt meddig csinálhatom ? Igazábol nemis érzem már hogy éhes vagyok e vagy nem.. A suliba sem érzem hogy szédülnék. Fogytam mondta anya de azt mondtam sokat szaladgálok a suliba ami igaz

Figyelt kérdés
2021. szept. 29. 00:53
1 2 3
 1/21 A kérdező kommentje:
Ja bocsi 4 napja nem ettem első nap 1db alma 2.nap 5db karfiol.3.nap megint 2alma az az ma .. rosszul írtam meg néztem a naprtáramba meik nap kezzdtem el a nem evést
2021. szept. 29. 00:56
 2/21 anonim ***** válasza:
100%
Addig csinálhatod amíg vagy mindent összeeszel, mert olyan éhes leszel (ez a jobbik verzió) vagy összeesel és a mentő visz el.
2021. szept. 29. 01:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 A kérdező kommentje:
Ja közbe minden nap azaz ez a 4.napja hogy guttalax hashajtó tegnap ezvéget nemis tudtam suliba menni de anyáéknak ezt nem mondtam jó de ha fogok enni max 1 almát naponta vagy 2db almát naponta vagy rántot karfiolt akkor nem fogok össze esni? De már nem érzem hogy éhes lennék akkor hogy esek össze nem vagyok bolond csak még gyerek nem értem ezeket. Ki éhezik a szervezetem ugy hogy észre sem veszem?
2021. szept. 29. 01:18
 4/21 A kérdező kommentje:
Alszom holnap írok
2021. szept. 29. 01:19
 5/21 anonim ***** válasza:
95%
Semeddig nem csinálhatod, hülyeség! Fogyni nem így kell. Nem lesz tartós, lefogysz 2k-ot, majd 4kg visszajön. Meséld el anyukádnak, hogy mit csinálsz, és beszéld meg vele, hogy hogyan kellene.
2021. szept. 29. 01:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 l0m3x ***** válasza:
100%
Van ismerősöm aki ugyanilyen okokból a toxikológán vagy a pszichátrián kezeltek... Szerintem békélj meg magaddal!
2021. szept. 29. 03:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
98%

Így leállítod az anyagcserédet, és miután kiürül a gyomrod és a bélrendszered, egy dekát nem fogsz fogyni. Cserébe amint megint eszel valamit, a szervezeted azonnal őrült raktározásba fog fogni, és úgy fogsz hízni, hogy el se hiszed majd. Olyan és annyi karjától is hízni fogsz, amitől eddig nem.

Szóval ezt így fejezd abba gyorsan 😀

Az anyagcserédet fenn kell tartani, ahhoz pedig enni kell, legalább napi 1200 kalóriát. Szóval ne koplalj hanem egyél, de ésszel, lényeg hogy kalóriadeficitben legyél, és akkor szép lassan fogyni fogsz, és nem is pattan majd vissza rád amikor abbahagytad.

Ja és igyál sok-sok vizet, az is pörgeti az anyagcserédet, segít fogyni és talán éhes is kevésbé vagy.

2021. szept. 29. 06:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
86%

Amíg meg nem halsz.


De miért jó neked ha undorítóan fogsz kinézni? Normális pasinak nem kell telibetojt búvárruha

2021. szept. 29. 06:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 l0m3x ***** válasza:
100%
#7-esnek. Nekem muszáj volt fogyni. 180cm-vel voltam 110kg is, pedig amíg sportoltam 55kg. Elkezdtem a sima korházi(Ott dolgoztam) diétát és 2 hónap alatt mindenféle mellékhatások nélkül fogytam 20kg-t. És megláttam a pöcsöm :) (Bocsi). Viszont az sem elhanyagolható hogy a test mit bír, mert azóta volt infarktusom, mert cigi, pia.
2021. szept. 29. 06:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
73%
Kérdező, inkább fogalmazni és írni tanultál volna meg!
2021. szept. 29. 07:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!