Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Nagyon rossz volt ez mára? 13/L

Nagyon rossz volt ez mára? 13/L

Figyelt kérdés

Reggeli:9kor

15g zsemle,1 es fel szelet csirkemellsonka,pár levél saláta,2 tojásfehérje főzve,pici sajtkrém,smoothie(1 marék málna+víz+25 ml alpro manfulatej)

Tízórai:12kor

1 kisebb banán

Ebéd:kb 16 ora korul

1 szelet sült csirkemell filé,1 evőkanál főtt barna rizs,3 evőkanál grill zöldségköret

Vacsi:19 órakor

1 szelet sült csirkemell filé,jégsaláta,pár csepp balzsamecet,3 darab csemegeuborka,fél evőkanál főtt barna rizs

Idáig renben lettem volna,de anyukám meg megetetett este 20:35 korul :$

Egy fél tejes kifli mézzel megkenve nem túl vastagon,plusz 1 dl kakaó

Nagyom rossz volt ez így a végén?Annyira rosszul érzem magam miatta...:SS

Estére nem szabadott volna ennyi szénhidrátot ennem,de nem tudtam elkerülni sajnos.

Emelett ma nem mozogtam pluszban semmit,max egy keveset gyalogoltam amíg bevásárlásban segítettem..



2018. márc. 29. 21:10
 1/6 anonim ***** válasza:
29%

nemcsak estére, hanem egyáltalán nem

zsemle/kifli nem fér bele

méz és kakaó röhej, ehettél volna kristálycukrot is evőkanállal ennyi erővel

igyál teát cukor nélkül

2018. márc. 29. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Egyáltalán nem volt rossz.

Miért vannak ilyen érzéseid ?

2018. márc. 29. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:
29%
Ha 13 éves vagy és aktív életet élsz (nem a kanapé és a hűtő közötti lassú séta teszi ki a napi mozgásod), akkor ehetsz zsíroskenyeret (puha fehér kenyérből!) teperővel, akkor sem fogsz hízni.
2018. márc. 29. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Hány kiló vagy kedves? Mert valahogy sejtem, hogyha 100 kg lennél nem akarna megetetni anyukád este fél 9-kor szénhidráttal. Szundikálj nyugodt lelkiismerettel, gyerek vagy!!!!
2018. márc. 29. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Na ja, kérünk adatokat, mindenesetre én elolvasom a menüt és éhes leszek, annyira kevés.

Én inkább egy több tojásos rántottával próbáltalak volna megetetni, nem cukrokkal, az tényleg nem szerencsés napzárás, de alapvetően az összbevitel számít. Ha tiltakoznál, akkor tojásfehérjéből sütöttem volna valami finomat, az idők folyamán ki kellett kísérleteznem az ilyeneket is.


Ha már felezed a felvágottat is s felírsz mindent, nem tudod a makróidat? Az informatívabb lenne, bár így is lehetne számolgatni, de most a sajátomat sem vagyok képes beírni, azt pedig nem tudom, mekkora volt a csirkemell. De kétlem, hogy elég volt a fehérje.

2018. márc. 29. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
67%
Ez elég kevés, nem csodálom, hogy anyukád azt akarta, egyél még.
2018. márc. 30. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!