Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Az abonett miért fogyókúrás...

Az abonett miért fogyókúrás étel ha (100 grammja) 360 kcal-t tartalmaz?

Figyelt kérdés
Ennyi erővel szinte bármivel lehet fogyni. Még cukorral is.
2021. okt. 2. 16:02
 1/10 anonim ***** válasza:
97%

Nézd meg, egy darab hány gramm! Mivel nem sokat eszel belöle, ezért lehet nagyobb gond nélkül fogyasztani.

Az meg megint hülyeség, hogy "fogyókúrás étel", ilyen nincs! MINDENT lehet enni fogyókúra alatt is, csak a mennyiségre kell odafigyelni!

És abban igazad van, bármivel lehet fogyni, akár cukorral is, ha nem léped túl a kalóriakeretedet.

A gond csak annyi, hogy a sok kalóriás ételek mellett éhes maradsz, ezért nehét tartani. A lényeg az egyensúly megtalálása

2021. okt. 2. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:

Rohadt drága étel. Pont azért mert szinte semmi súlya egy csomagnak.

Amúgy egyet értek veled, de azt nem értem, hogy a sok kalóriás étellel miért leszel éhes?

Én ha zöldséget esek akkor 1-2 óra múlva éhs vagyok.

Ha mondjuk egy darab hústhoz eszek egy adag rizst, tésztát vagy hasonlót akor nem leszek éhes pár óra múlva.

De volt, hogy csak tejföllel vagy kecsöppel ettem a tésztát mert nem volt épp más. Akkor sem lettem éhes utána.

2021. okt. 2. 16:44
 3/10 anonim ***** válasza:
79%

A sok kalóriás alatt nem feltétlen a rizst meg tésztát értem, hanem pl a csülköt, csokit, tortát meg társait, ami nem sokáig laktat.

Meg a kevés kalóriás ételt sem úgy értem, hogy egyél meg két szál répát önmagában, hanem pl az említett sült hús-rizs mellé egyél meg egy nagy tányérnyi zöldségfélét is, így valamivel kevesebb (pl a megszokott adat 2/3-a) rizs és hús mellett sem maradsz éhes, és az összes kalória kevesebb lesz.

2021. okt. 2. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
74%

Jól mondod kérdező, cukorral is lehet fogyni ha kevesebbet viszel be belőle, mint amennyit elhasználsz. :)

(Viszont ez erősen csak elméleti szinten működik, mert rövid időn belül beteg lennél és összeesnél az éhségtől.)

2021. okt. 3. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

Az, hogy éhes vagy nem okoz sem összeesést sem halál.

Persze maga a cukor, ahogy az abonett is önnmagában nem elég az élethez.

2021. okt. 3. 15:44
 6/10 anonim ***** válasza:
76%
De, ha éhezel előbb-utóbb összeesel, rosszul leszel.
2021. okt. 3. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Nem fogyókúrás, de én azt ettem mert azt könnyebben kiporcióztam, ki tudtam számolni a kalóriát, este éjszakás műszakban azt ettem natúran. Viszont "szendvicsnek" nem jó. Elázott. :D Tudtam, hogy semmivel sem jobb kalóriában amúgy. Az agyamban átállítottam magam, hogy a kevesebb étel is elég. De ettem rozskenyeret is. Olyan kicsi fél kg-os volt a lidl-ben, azt szerettem. Melegszendvicsnek megcsináltam. Meg ettem azt a nagyon magos kenyeret, de abba majdnem belefulladtam.
2021. okt. 4. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

6-os.

Nem azt írtam, hogy éhezel, hanem, hogy éhes vagy.

4-es írta, hogy cukor után éhes lennék és amiatt összeesnék. Erre válaszoltam, hogy nem esek össze ha éhes vagyok!

2021. okt. 5. 17:21
 9/10 anonim ***** válasza:

#8

4-es és 6-os is én voltam :)

A válasz arra irányult, hogy ha egész nap CSAK cukrot eszel, olyan mennyiségben hogy fogyni tudj mellette, akkor az éhezés és bizony össze fogsz esni az éhségtől. :)

2021. okt. 7. 06:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

Szerintem az éhhségtől nem lehet összeesni.

Gondolj csak az afrikaiakra.

Ők egész nap éheznek, mégse esnek össze. Csak ha már nincs semmi enegriájuk.

A cukor meg elég sok enegriát ad.


De miért esnék össze? Ha van bennem elegendő cukor akkor abból a szervezet tudja "hajtani" a szívem és a többi szervem!

2021. okt. 8. 18:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!