Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Milyen fehérjeport használjak?

Milyen fehérjeport használjak?

Figyelt kérdés

Több mint két éve tart az életmódváltásom, egészséges étrend, kalória és makrotápanyagszámlálás, het 3x sport.Ebben nem kérek tanácsot.


A fehérjebevitel viszint mindig problémás volt, főleg hogy édesszájú vagyok (cukrot nem eszem), de már a túrót, tojást, szárnyasokat, karajt, sonkát is meguntam. De ch-zsír rendben, fehérje is nagyrészt, de napi 20-30 grammot hozzáadnék.


Amit keresek:

- Édes és sós ételekbe is betehető legyen, amit keverhetek pl cukormentes sütikhez, zabkásába vagy palacsinta tésztájába, vagy akár fasírtba. És lehetőleg jól felszívódó teljes értékű fehérje, nagyrészt íztelen.

Vagy

- édes, de ez se szemét összetevőkből (édesítőből próbálok steviát vagy eritritet enni amikor csak lehet, pl szukralóztól rosszul is vagyok; jól felszívódó; natúrabb íz (csoki/vaníla, de nem málnás sajttorta; és legyen finom)


Ár nem számît, mert keveset enném és fontosabb hogy minőségi összetevők legyenek plusz jól használható a konyhában (minden étkezést magamra főzök)

23N


2021. okt. 22. 10:57
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
69%

Nutriversum-nál vannak nagyon finom fehérjeporok és ízesítetlen is van.

Van süti liszt is ami minden mentes és mindenféle pizzatészta,lángostészta stb

2021. okt. 22. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim válasza:
37%

Nincs mit tenned, ha sportolsz is és semmi, akkor te ilyen alkat vagy, fogadd el!


(...és ha sikerül megbarátkoznod saját magaddal és szeretned önmagad, talán még pont ez hoz majd eredményt...)

2021. okt. 22. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:

1: köszi, megnézem

Főleg 100% fehérje kéne, tudok én belőle lisztet keverni :)


2: honnan veszed hogy semmi? Leadtam 27 kiló zsírt (már csak 10-12 kell ) és felszedtem kb. 6.5 kg izmot.Köszönöm, boldog vagyok. Viszont a fehérje ajánlásod nem látom

2021. okt. 22. 11:17
 4/17 anonim ***** válasza:
54%

Van mindenféle fehérje a Nutri-nál,válogathatsz kedvedre és az árak sem rosszak.Ha van bolt a közeledben akkor érdemes körbenézni mert van minden,vitaminok is kb amit akarsz.Én is sokat fogytam a fehérje por és eddzés segítségével

#1

2021. okt. 22. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:
A nutriversumosokban (izesitett) sajnos szuklaróz és aceszulfám k van, amit annyira nem szeretnék bevinni a szervezetembe :(
2021. okt. 22. 11:30
 6/17 anonim ***** válasza:
93%
Akkor nézdd meg a Biotech porokat de azok is ugyanolyanok és sokkal drágábbak.Vagy van a vegán fajta még a Nutriban,az lehet nem tartalmazza ezeket amiket te nem szeretnél.Meg kell nézni az összetevőket azoknál is de már drágábbak a vegán cuccok és ha engem kérdezel abszolút nem jobbak
2021. okt. 22. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
96%
Nekem az Iso Whey Zero vált be (Biotech), nekem fontos volt h glutén és laktózmentes legyen.
2021. okt. 22. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
95%
Nekem a Biotech vált be
2021. okt. 22. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:

[link]


Ehhez mit szólsz? Az ízeknél ott az összetevők listája is, valamelyik nem szukralózos.

2021. okt. 22. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
38%

Én is ízesítetlen fehérjét fogyasztok, próbáltam a nutriversumosat és még egy fajtát, sajna mindegyik jelenlétét lehetett érezni a kajában.


Most Optimumot vettem, ezt nem lehet érezni egyáltalán, ami tök szuper és ha megnézed az összetevőit, akkor jobb minőséget ad, mint Biotech, Nutriversum és egyéb egy helyen gyártott, magyar, mindenféle haszontalan anyagokkal teleszórt fehérjék.

2021. okt. 22. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!