Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Használja valaki a myprotein...

Használja valaki a myprotein diétás fehérjeport evés kiváltására?

Figyelt kérdés
elveszi az éhségérzeted? milyen ízben rendeltél?
2018. febr. 19. 19:29
 1/6 anonim ***** válasza:
Minden étrendkiegészítőre rá is írva hogy nem helyetesíti a teljes értékű étkezést.Szóval semmiképp.Én fogytam 17-18 hónap alatt 14 kilót és beállt a súlyom,75-re.Nem szedtem semmit mert erre a test magától is képes,intenzív mozgás fehérje dús ételek zöldség ja és én krumplit eszek kenyér helyett,kiadósabb.
2018. febr. 19. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Én a nutriversumot iszom de ittam scitecet is mind a kettőnél ugyanaz volt, szóval mindegy a márka itt a fehérje a lényeg. Én tejjel iszom és teljesen eltelít 2-3 óra hosszára.
2018. febr. 19. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Valóban rá van írva, hogy nem helyettesíti, de szerintem senkinek semmi baja nem lesz, ha egy egy alkalommal ezzel váltja ki az étkezést, pl. este már nem eszik, hanem iszik egy fehérjét.

Én is innen rendeltem, epres fehérjét, és vízzel iszom, hogy annyival is kevesebb kalóriát vigyek be.

Van amikor eltelít, van amikor még simán tudnék enni mellé.

Köszi a válaszokat.

2018. febr. 19. 21:56
 4/6 anonim válasza:
Szerintem ha pl. csirkemellet ennél zöldségekkel az sokkal jobban elvenné az éhségérzeted, mint egy turmix.
2018. febr. 20. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:

Igen, használom a myprotein diétás fehérjeport,

a diós finom, a zöld teás hasznosabb.

2018. febr. 20. 06:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:

*Szerintem ha pl. csirkemellet ennél zöldségekkel az sokkal jobban elvenné az éhségérzeted, mint egy turmix.-ez Igaz, de sokszor nem megoldható.

Ha az a Kérdés, hogy a Meki,..stb. BIG-e a laktatóbb, bizony már más a válasz (akkor inkább a Protein azaz tejsavós-por)

2018. febr. 20. 06:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!