Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Mennyi kcalt ettem ma?

Mennyi kcalt ettem ma?

Figyelt kérdés
Tudom, hogy vannak táblázatok erre, de nincs minden meg.. pl. kcal.hu-t szoktam használni, nem volt benne csalamádé, megnéztem máshol, s azt látom, hogy különbözik a két oldalon lévő adat ugyanolyan ételekre ugyanolyan mennyiségre... így már fogalmam sincs, hogy számoljam, mi alapján. Ezért érdekelne olyantól válasz, aki jártasabb már ebben, s meg tudná mondani, hogy ez kb. mennyi lehetett, csak hogy tudjak viszonyítani, hasonlóan eszem minden nap, s érdekel megfelelő-e ez a mennyiség fogyáshoz (mozgást nem kell említeni, az megvan :)). Ezt ettem ma: 1 magvas zsemle kevés kenőmájassal megkenve, 8 szelet csirkemellsonka, 2 kisebb paprika, 4 tükörtojás, 1 pohár johurt, 3/4 tányér paprikás krumpli, kb. 60 gramm csalamádé. Hús sajnos mára nem jött össze több a sonkán kívül, de szoktam enni :).
2010. szept. 2. 19:47
 1/7 anonim ***** válasza:
54%
kevés kalória...kivéve, ha 5 max 6 éves vagy, mert akkor rendben van
2010. szept. 2. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
és én mennyit ettem?két zsemle,kevés margarin,kb 12 szelet ilyen kicsi,kerek,vékonyra vágott szalámi,2 szelet kenyér kevés margarinnal!Meg fél liter víz.
2010. szept. 2. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
54%
te is mint kb egy 4-5 évesnek való kalóriamennyiség, zöldség 0, gyümölcs 0, nem mellesleg 1/2 liter víz mellett kiszáradsz, min 2 l kellene
2010. szept. 2. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
20:05-ös vagyok,elfelejtettem,h ettem egy almát,meg ittam kb 1,5 dl tejet is.
2010. szept. 2. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Nem azt kértem, hogy véleményezzétek az étrendem. Ennyit tudok bevinni, nem azért eszem ennyit, mert jaj mi lesz, ha eszek két almát meg ilyenek. Nekem nincs lehetőségem se gyümölcsre, se plusz zöldségre. Nem én vásárolok be, nem az én fizetésem, eltartanak, még suliba járok. Az itthoni dolgokból pedig ezt tudom összehozni, ez van ha az ember nem egy egészséges ételeket fogyasztó családba születik. A napi egy magvas zsemle, joghurt és a csirkemellsonka így is kiváltság számomra... annyi a szerencsém, hogy kapok "kajapénzt", abból tudom ezt a három dolgot venni magamnak, többre nem futja. A többit az itthoni dolgokból kell megoldani, amit nem érdemes firtatni. Azért köszönöm, hogy sikerült elvenned a kedvem.
2010. szept. 2. 20:23
 6/7 anonim ***** válasza:

1 magvas zsemle kenőmájassal : 110 kalória

8 szelet csirkemell sonka : 240 kalória, ha olyan csikok, ha pedig 8 egész kör vagy négyszög szeletről beszélünk akkor duplája, vagyis 480 kalória

2 kisebb paprika : 40 kalória

4 tükörtojás : 360 kalória

1 pohár joghurt : 120 kalória

paprikás krumpli : 180 kalória

csalamádé : 10-20 kalória


Összesen 1070 kalória vagy 1310, a sonkától függ

2010. szept. 2. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen! Egész kör, szóval akkor 1300 körül van a napi. Szerintem ez nem is olyan rossz, legalábbis ahhozképest, hogy mik a lehetőségeim.
2010. szept. 2. 20:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!