Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Diéta előtti nap?

Diéta előtti nap?

Figyelt kérdés

Diéta előtti nap érdemes tartani "pihenő napot " ? Ezen a napon keveset ennék kb 700kcal-t és azt követő napon kezdenem a rendes étrendet.


Eddig tényleg nagyon sokat ettem

4-5000 kcal/ nap Ezért is érdekel hogy a sok éves után tartsak-e ilyen napot ?


Vagy mehet egyből a rendesen étrend ?



2021. okt. 24. 20:36
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Ne. Butaság. 700 kcal nem elég egy napra. Pláne, hogy szenvednél 700 kalóriával, mert ha tényleg 4-5000 kalóriát ettél eddig, akkor 700 az kb. semmi. Ne éheztesd magad ilyen módon.
2021. okt. 24. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Felesleges. A diétát pedig ne úgy kezd, hogy leviszed 1500 re a kalóriát. Fokozatosan csökkentsd 250 kalóriával, így nem lesz annyira megterhelő és nagyobb eséllyel fogod bírni
2021. okt. 24. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Tényleg butaság. Mehet az életmódváltás, tápanyagdús ételekkel, a megfelelő kcal-szinttel. Ha pedig az elején nem megy az átállás, max az ehség miatt (mert máshkgy szoktad meg). Szóval inkább azt modnanám, hogy ha átmenetet akarsz, akkor legyen 2-3 nap ahkgy fokozatosan átszoksz kontrollált adagokra. Az alap alapanyagcserédnél kevesebbet pedig soha!!! se egyél
2021. okt. 24. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Ahogy előttem mondták. Figyu, én nagyon régen, mikor még nem lehetett egykönnyen normális információhoz jutni fogyókúra témakörben, majdnem minden fogyási kísérletemet így kezdtem, hogy szétkoplaltam magam ez első napon, mert gondoltam, hogy mekkora löketet adok magamnak (löket az volt, csak épp az ellenkező irányba, mint szerettem volna). A hangsúly a "mindig" és a "kísérlet" szavakon van. Ugyanis sokszor próbálkoztam, és egyik sem sikerült. Többek között azért, mert így indultam neki, de a "diétám" többi részét is a megvonások jellemezték. Nem szabad így nekiindulnod, csináld szépen fokozatosan, ahogy előttem ajánlották.
2021. okt. 24. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!