Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Ez normális? (Több lent)

Ez normális? (Több lent)

Figyelt kérdés

Nem tudtam hogy jobb lenne a sport vagy fogyókúrák kategóriába rakni ezt a kérdést,nem lényeg. Kb 4-5 hónapja állandóan eddzek minimum 1 órát, tartottam a diétát meg minden. Ha állok én is azt láttom hogy fogytam, mások is azt mondják. Viszont ha üllök akkor a hasam kicsit nagy a combom megvastagszik. + 1 kérdés ha mások is mondják hogy fogyok és a tükörben is láttom hogy fogyok, de viszont a mérleg inkább többet mutatt az mennyire normális?


F



2021. okt. 30. 19:17
 1/7 anonim ***** válasza:
93%
Ez a jelenség korábban nem tűnt fel? Minden ember így van vele. Ha leül valamennyivel nagyobbnak tűnik a combja, egy kis pocak(vagy nagy) is előkerül
2021. okt. 30. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Ha leülsz szétterül a combod, a hasad a tartás hiánya miatt kidomborodik. Genetikai csoda lennél, ha nem így lenne.

Ha nem fogysz, akkor nem jó a diétád, ettől függetlenül az edzéstől formálódhat a tested.

2021. okt. 30. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
85%
Persze, hogy a hasad kicsit nagy, meg a combod is megvastagszik. Ez normális. Lehetsz te vékony is, ha leülsz, a combod mindenhogy szétterül, mindenhogy vastagabb lesz, mintha állnál. Ahogy hasnál is. Ez normális, minden egyes ember így van vele. Amúgy meg ha edzel, akkor lehet, hogy az izom miatt vagy több súlyra. Ezért érdemes amúgy centikben is mérni magadat, mert úgy jobban látod a változást.
2021. okt. 30. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

#3 a centi meg a tükör is majdnem ugyanaz. Ha láttom a változást akkor látszik hogy jó irányban haladok

2021. okt. 30. 20:16
 5/7 anonim ***** válasza:
76%
Az izom tömeged nőhet, ha tükörben jobb az összkép, akkor nincs gond ✌️
2021. okt. 30. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Üléskor összenyomódik a hasi bőr, aminek akkorának kell lennie, hogy felegyenesedve is nyújtózkodni tudj, lemehess hídba.

A combod pedig az ülőke miatt korlátozott a kiterjedése lefelé, ezért oldalra nyomódnak a szövetek. Ha leszorítod az asztallapra, a körömágyadnál is szélesebb lesz az ujjad.

Egyszerű fizikáról van szó, minden így működik, vízzel töltött lufi, állati test és minden más, ami nem merev.

2021. okt. 31. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
76%

mindenkinek nagyobb a combja meg a hasa ha ül, még a modelleknek is. azért vannak ülős képeken lehetetlen pózokban.

egyébként a fogyás mércéje mindig a ruhák, a külső környezet, a körméretek. még a mérlegnek se szabad hinni

2021. okt. 31. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!