Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Nagyon éhenkórász vagyok,...

Nagyon éhenkórász vagyok, naponta 2O percenként éhes leszek, hiába nyomtam le előtte 1 hambit, szendvicset, levest stb. Kérdésem a következő: Mit lehet rágcsálni a rágón kívül úgy egész nap, hogy nem hízok majd el tőle?

Figyelt kérdés
Egész nap ennék, ennék és csak ennék, már engem is megőrjít ez a nagy zabálási kényszer!

2021. okt. 31. 05:16
1 2
 1/11 anonim válasza:
37%
gilisztás vagy more! sok hagymát nyersen egyél meg szalonnával + kenyér
2021. okt. 31. 05:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim válasza:
Egyél sok zöldséget
2021. okt. 31. 05:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Az a durva, hogy a hambihoz én 3-4 paradicsomot és paprikát megeszek mindig és úgy is éhes maradok.
2021. okt. 31. 06:06
 4/11 anonim ***** válasza:
73%
Talán, ha normálisan étkeznél, nem ilyen vackokkal tömnéd magad, akkor nem lennél éhes. Gyorsan felszívódó szénhidrátoktól mégis mit vársz? Plusz igyál sok vizet.
2021. okt. 31. 06:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim válasza:
100%
Nem hambi, hanem sima zöldség, saláta, meg ilyenek
2021. okt. 31. 06:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim válasza:
100%
Ezt érdemes lenne dokival megnézetni inkább, mert a gyomornak is kell pihenő időszak...
2021. okt. 31. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim válasza:
77%
amúgy az ilyen ételek csak étvágyat fog növelni napról napra....
2021. okt. 31. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
74%

hambi, szendvics. ha fehér kenyérből, akkor ne csodálkozz hogy éhes vagy. felviszi a vércukrot, aztán gyorsan leesik és ugyanott tartasz


attól is lehetsz éhes hogy unatkozol (saját tapasztalat)

és ttól is hogy nem iszol elég folyadékot (ez is saját tapasztalat)

midnig mikor éhes vagy, tolj le egy pohár vizet és ha 20 percre rá is éhes vagy, akkor egyél

ha még így is túl gyakran van rágcsálhatnékod, akkor

minden mennyiségben mehet: brokkoli, karfiol, cukkini, uborka, padlizsán, spenót, kelbimbó, jégsaláta, fejes saláta, római saláta, káposzta, vörös káposzta, kovászos uborka, zellerszár

nagy mennyiségben: paprika, paradicsom, cékla, alma

mérsékelt menniségben: sárga és fehérrépa, zeller, körte, mandarin, narancs


ezek ugye nagyrésze nyersen de pl karfiolt, brokkolit lehet főzni, cukkinit pl párolni vagy olaj nélkül grillezni


amit még javaslok ha ennyire éhes vagy az a tipikus sokszor kevest.

szóval nem hambit eszel, hanem egy fél zsömlét hússal, zöldségekkel. 2 órával később egy nyitott szendvicset mondjuk tojással vagy húsfélével és még 2 órával később a hambizsömle másik felét stb

levest ugyanúgy. ne egyszerre edd meg, hanem megeszed a tényér levest, és 2-3 óra múlva az ebéd második fogását.

2021. okt. 31. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Hús, zöldségek, teljes kiőrlésű pékárúk, lassan felszívódó szénhidrátokat tartalmazó koretek.

Rágcsálni tudsz szotyit, de olyat, amit neked kell kinyotnod. Répa, karalábé is jó.

3-4 liter víz.


Nem lehet amúgy, hogy stressz vagy unalom miatt akarsz folyton rágcsáljni?

2021. okt. 31. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Tuti hogy nem éhes vagy, hanem összekevered valamivel

Vavy nem iszol folyadékot és a szomjuságot kevered az éhséggel (ez a legvaloszinubb)

Vagy cska unatkozol es nem is ehseget erzel caak kívánósságot a kajára

2021. nov. 1. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!