Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Reggelire zabos omlettet...

Rekucika1994 kérdése:

Reggelire zabos omlettet ettem mert diétázom túlsúly miatt. 3 kanál zabot pirított ám 2 tojás ment rá megsütni és 99 gramm lett egybe. Nemsok ez reggelire hogy még eszek majd 60 gramm ebédet is? 100 grammra néztem kalóriatáblázatba szénhidrát 14,3g

Figyelt kérdés
2021. okt. 31. 08:47
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Egy kicsit értelmetlen ez a leírás.

ha m 2 tojást és 3 kanál zabot ettél, az egy tökéletes, alacsony klóriás, diétába beilleszthető étel, egy ki zöldséget még azért ehettél volna mellé

nem sok reggelire, szerintem pont jó, akár 4-5 kanál zabbal is (igen, diétába is)

azt nem teljesen értem hogy mi a 60 gramm ebéd

azt sem értem, hogy miért mérted le összesen a zabot meg a tojást. nem a grammon múlik, hanem az egeys öszsetevőkön és azoknak a súlyán.

szóval ebédre mit is tervezel?

2021. okt. 31. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Lol

60 gramm(!!!) ebédet?

2021. okt. 31. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

Tehát nem ebédelsz? Ne grammot hanem kalóriát számolj, nem mindegy, hogy 60g paradicsom, vagy 60g csokika...


A reggeli teljesen jó, 300-400 kcalos ebéd húsból, zöldségből, egészséges köretből sokáig kitart.

Egyébként mennyi a napi kalória kereted?

2021. okt. 31. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!