Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Fogyni kezdtem. Keveset...

Rekucika1994 kérdése:

Fogyni kezdtem. Keveset grammra mérve eszek. Mozgok sokat és iszok mellette sok vizet. Ma vettem boltba Cerbona protein zacskós műzlit amely csoki darabos és karamellás. Kérdésem hogy fogyásom során ehetek - e ebből a protein műzliből? Nem hízlal?

Figyelt kérdés
2021. nov. 5. 16:52
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
89%

Nem! Köztudott, hogy a csoki és a karamella nem hizlal!


Minden hizlal, kivéve a víz. Bármit ehetsz - akár snickers csokit is leöntve szilvalekvárral -, amíg a bevitt energia kevesebb mint amit elégetsz addig fogyni fogsz. Ha több akkor hízni.

2021. nov. 5. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Ehetsz persze, bajod nem lesz tőle, de én hanyagolnám ezeket a cukrozott szarokat.
2021. nov. 5. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%

Elég sok kérdésednél leírtuk a lényeget. a fogyáshoz kevesebbet kell enni, az egészséges fogyáshoz meg a jó alapanyagokat.

alap hogy a cukrot azért kell nagyon csökkenteni mert nem lakat jól, ingadoztatja a vércukrot, és nehezebb is így tartani a mennyiségeket

a rossz zsírokról (csoki) nem is beszélve, ami nagy kalória és nincs benne értékes tápanyag


de a válasz igen, ehetsz ilyet az életmódváltás alatt. mértékkel!!!!!!!!

2021. nov. 5. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

ezt a müzlit én nem ismerem, de végülis lényegtelen a fajtája (legalábbis kalória szempontból - egyéb szempontból nyilván nem ideális minden nap mondjuk Kellog’s Chocost enni, de ez a Cerbona így hangzásra sokkal jobb választás)

Én is minden nap müzlit eszem reggelire (gabonák, gyümölcsök, de néha szinte csak csoki van benne), kimérem egy tálba és kb. 500 kalóriára jön ki a reggelim (80-100 gramm között szoktam enni belőle, és tulképp leöntöm egy fehérje shake-el, abban ázik). Ez nekem belefér a kalóriakeretembe, sőt, jól is jön, mert sokat sportolok. Neked kell eldöntened, hogy mennyit eszel belőle, az igényeid szerint.

2021. nov. 5. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Írd ki még háromszor szerintem.
2021. nov. 5. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Ha már háromszor volt, akkor ez inkább reklám, mint kérdés.
2021. nov. 5. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Rékucika 25 éves vagy. Ne tegyél fel 15 éveseket is megszégyenítő kérdéseket naponta 3-at!
2021. nov. 6. 04:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%

"Keveset grammra mérve eszek"

Meg is érdemled.

2021. nov. 6. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
Most láttam az előző kérdésed.. te beteg vagy
2021. nov. 6. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

ha egy étkezsére megeszel belől 40-50 grammit, zsíszegény vagy növényi tejjel, attól nem dől össze a világ. de azért ne csodálkozz, ha hamarabb éhesebb leszel pl vagy ekezd fájni a fejed


az hogy proteines az tök jó, mert legalább fehérje, zsír és ch is van benne, tehát kiegyensúlyozott

én is nassolok néha müzlit, de nem naponta, hanem monjuk kéthetente egyszer egy reggelire vagy vacsorára eszem müzlit

szóval lehet, csak ritkán és keveset

2021. nov. 6. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!