Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Lapos(abb) has egy hét alatt?

Lapos(abb) has egy hét alatt?

Figyelt kérdés
Hétvégi programunk lesz barátokkal, wellness, szauna ahova fürdőruhát kell felvenni. Szülés után vagyok egy évvel és már több hónapja odafigyelek az étkezésre, sportolok ahogy időm engedi és le is ment eddig 7 kg de sajnos pocakom maradt azért bőven (56 kg vagyok és 160 centi). Most nem azt szeretném kérdezni, hogy egy hét alatt, hogyan tüntethetem el, hisz tudom, hogy nem lehet, hanem, hogy mit egyek ebben az egy hétben, hogy a hétvégére ne legyek egy hordó. Olyan, ami nem puffaszt, ami jobban segíti az emésztést az anyagcserét. Tudom, hogy minden barátom tudja, hogy szültem és, hogy valahol természetes a babapocak engem mégis zavar, mert hiú vagyok 😔. Még nem értem el az álom alakot és nem szeretnék feszengeni miatta és egész nap behúzott hassal létezni (mert úgy amúgy szép lapos 😅😅😅)

2021. nov. 15. 13:31
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Sehogy. Ahhoz zsírt kellene eltüntetned, amihez hónapok kellenek és nem egy hét... Ha puffadás lenne a probléma, ezt rendbe lehet hozni egy hét alatt, de nálad nem ez a helyzet. Te ismered a szervezetedet, ezért egyél olyan ételeket amik nálad nem okoznak puffadást. Ennyit tehetsz.
2021. nov. 15. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
80%
Egyberészes fürdőruha csodákra képes. :)
2021. nov. 15. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
84%

Én is az egyberészes fürdőruhát ajánlom.

És biztos gyönyörű anyuka lehetsz, a természet ilyen, csak az emberek nem fogják fel, min megyünk keresztül mi nők ilyenkor :)

2021. nov. 15. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Szerintem ezzel a testsúllyal nincs miért szégyenkezned.
2021. nov. 27. 06:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!