Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Hogyan fogyjak le tavaszig...

Hogyan fogyjak le tavaszig kocogással úgy hogy 25 kg túlsúlyom van?

Figyelt kérdés

2021. nov. 18. 18:29
1 2 3 4
 1/33 A kérdező kommentje:
1 hete futok elősszőr 1 km ment ma meg már 3 km-t tudtam futni
2021. nov. 18. 18:30
 2/33 anonim ***** válasza:
98%
Én nem futnék a helyedben ekkora túlsúllyal. Inkább biciklizz, vagy bármi. Amúgy meg kalóriaszámlálás, az étrendedre kell figyelni, magával a kocogással nem mész semmire sem, csak akkor ha mellette az étrendre is figyelsz. De úgy 6-8 hónap alatt lemehet 25 kg.
2021. nov. 18. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/33 anonim ***** válasza:
81%
Túlsúlyosan nem jó kocogni mert a térdenek nem tesz jót. Én azt ajánlom hogy kezdj súlyokkal edzeni, ha nő vagy akkor nem kell félned attól hogy izmos leszel. A súlyzókkal eléggé könnyedén lehet lefogyni. Ha nem akarsz súlyzózni akkor csinálj HIIT gyakorlatokat, azzal is könnyedén le lehet fogyni.
2021. nov. 18. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/33 anonim ***** válasza:
97%
Amit előttem mondtak. Egyébként meg sétálj, ugyanannyit ér jelenleg, és nem kockáztatod az izületeidet.
2021. nov. 18. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/33 anonim ***** válasza:
97%
A kaja fontosabb. Ha nem figyelsz rá, secperc alatt beviszed azt a többletet, amit sporttal ledolgoznál.
2021. nov. 18. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/33 anonim ***** válasza:
97%
Ne a kocogással akarj lefogyni, hanem az étrendeden változtass. Egyébként szeretsz is futni vagy csak kényszeríted magad? A sikeres fogyáshoz nem kötelező a futás. A sport persze jó, de az a lényege hogy szeresd is amit csinálsz.
2021. nov. 18. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/33 asper ***** válasza:
46%
Nagyon nagy lehet a napi kalória beviteled, ha 25 kiló túlsúlyod van. Kocogással nem lehet annyit kompenzálni, legalábbis nem 25 kiló töblettel. Azért valamit minden képpen mozogj, az is fontos.
2021. nov. 19. 05:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/33 anonim ***** válasza:
100%
Bármennyit mozoghatsz nem számít. Annyi a lényeg, hogy kalóriadeficitbe legyél. Vagyis kevesebb kalóriát kell bevinned, mint amennyit elégetsz. Azt hogy ezt mivel éred el az mindegy, de étrenddel a legoptimálisab..
2021. nov. 19. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/33 anonim ***** válasza:
Futhatsz bármennyit hogyha több kalóriát viszel be mint elhasználsz. A lényeg a kalóriadeficit. Mivel rajtad sok a felesleg könnyen fogsz fogyni az elején. Viszont kezd el számolni a kalóriákat. Röviden a lenyeg hogy több kalóriát égess es mint amennyit beviszel. Tehát ha pl 2000kalóriára van szükséges akkor vigyél be 1600kalóriát. Ez most csak egy random példa. A válaszokat nem néztem, de valaki írta hogy ne fuss. És igaza van. Tulsúlyosan nem jó futni. Csinálj hiit edzéseket,sétálj,bringázz igazábol minden ami mozgás csak ne fuss. Tehát tulajdonképpen kaján múlik minden
2021. nov. 19. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/33 anonim ***** válasza:
100%
9es vagyok. Még annyi hogy a súlyzós edzést is nagyon ajánlom.fogysz is,izmot is növelsz és erősebb leszel
2021. nov. 19. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!