Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » A mellemen sajnos az utóbbi...

A mellemen sajnos az utóbbi időben sok zsír rakódott le és "nagy meg lötyögős" lett. Mit tegyek? Hogyan tudnám eltűnteni a zsír felesleget a mellemről? Van erre vmi diéta vagy valamilyen gyakorlat? F/18

Figyelt kérdés
2010. szept. 4. 22:56
 1/4 anonim ***** válasza:

1. Sportolás

2. Nővé operálás.

2010. szept. 4. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Hát én bármilyen sportba vagy diétába kezdek akkor mindig először a mellemről megy le a zsír vagy legalábbis onnan is bár ez veled ellentétben nekem baj mert lány vagyok :S

Szóval én ha bármit csináltam akkor nekem onnan is ment le.

18L

2010. szept. 4. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:

én ismerek egy gyakorlatot, remélem segít ( meg azt is, hogy érthetően írom le :))

Na szóval nyomd össze a tenyeredet mellkasod előtt erősen ameddig csak bírod, utána kis pihenő és jöhet a következő menet :))

2010. szept. 5. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Ezért nem szabad ész nélkül fogyókurázni. Egy tininek falni kell, hogy szép formás legyen, és még többet sportolnia, hogy ne legyen hájas. A kaja megvonással pont a belső szervek nem tudnak kifejlődni rendesen. Sok kaja, és sok mozgás.= egészséges fejlődés, főleg fiatalon.

Tápanyagmegvonás: hajhullás, gombás betegségek, folyások, vérzések, fejletlenség. Rosszabb esetben pánik, fóbia, depresszió.

2010. szept. 5. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!