Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Milyen gyakran tartotok...

Milyen gyakran tartotok csalónapot?

Figyelt kérdés

Rólam:

Magasság 173cm

Testsúly: 59kg

Hetente 1x tartok csalónapot



2021. nov. 25. 10:19
1 2 3 4
 11/34 anonim ***** válasza:
Mindennap.
2021. nov. 25. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/34 anonim ***** válasza:
27%

Nekem ez az egész csalónap egy baromságnak tűnik, mármint fogalom.


Mit csalok? Átverem a biológiát, és nem veszik észre a kilók, hogy lassabban kéne lemenni, mert titokban beszúrok egy eltérő napot?


Igazából nem csalok, hanem átqrom magam, mert magamnak ártok, és nem a “diétát” vagy a biológiát verem át.

2021. nov. 25. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/34 A kérdező kommentje:

12-es

Jesszusom nem kell ennyire vérkomolyan venni.

2021. nov. 25. 13:33
 14/34 anonim ***** válasza:
92%
Havi egyszer. Muszáj ilyen ritkán , mert egyrészt nagyon hamar hízni kezdek ha nem tartom elég szigorúan az étrendemet, másrészt nálam volt durva függőség bizonyos élelmiszerekkel kapcsolatosan, és ha túl gyakran eszem olyasmit...akkor ebbe hamar vissza tudok esni. Teljesen elhagyni viszont nem tudom, mert akkor meg a sóvárgás nyír ki annyira, hogy feladnám az egész életmódváltást előbb utóbb. A Havi 1 alkalom megteremti azt az egyensúlyt amire szükségem van. Így ís vért izzadok, hogy ne hízzak vissza, de ne is éhezzek. Nekem ez így bevált, nem változtatok rajta.
2021. nov. 25. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/34 anonim ***** válasza:
88%
12. Aki ennyire buta, hogy nem érti a csalónap lényegét, minek válaszol a kérdésre, minek ír hülyeségeket egyáltalán?
2021. nov. 25. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/34 anonim ***** válasza:
75%

Nem tartok, mert rettegek tőle, hogy visszaesek, és egy ilyen alkalom után feladom az egészet. 33 kilót fogytam fél év alatt, túl sok melóm van benne ahhoz, hogy feladjam egy kakóscsiga miatt.


Ha nagyon rákívánok valamire, akkor annak egy egészséges verzióját inkább beépítem az étrendembe aznapra. Így pedig tkp semmi sem hiányzik, amivel csalni kellene.

2021. nov. 25. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/34 anonim ***** válasza:
Én anno minden héten 1x tartottam csalónapot, és lám, 67ről 53kgra fogytam és tartósan mindössze 9 hónap alatt. Azóta már nem számolgatom mennyit eszek, ha valamit megkívánok megeszem, és nem jött vissza 2kilónál több pedig ennek már 2éve.
2021. nov. 25. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/34 anonim ***** válasza:

15, van valami értelmes ellenérved is, vagy csak annyi, hogy szerinted buta vagyok?

Ez csak téged minősít.

2021. nov. 25. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/34 A kérdező kommentje:

"Biológiai" szempontból jó hatással van a fogyókúrára, mivel a másik megnevezése az anyagcsere nap. Ha sokáig hozzá van szokva a kevesebb ételmennyiséghez a szervezeted, meg lehet az esély rá, hogy lelassul az anyagcsere, amit kicsit több evéssel lehet felgyorsítani, frissíteni, löketet adni. A lassú anyagcsere pedig pont az ellenkezőjét okozza, nehezebben mennek le kilók, rosszabbik esetben szorulás következik be és arra nem jó szimplán a zöld tea.


Elegendő érv 18-as?

2021. nov. 25. 22:24
 20/34 anonim ***** válasza:
18. Fentebb le vannak írva az értelmes érvek. El lehet olvasni. Ha már magadtól nem tudsz elgondolkodni rajta.
2021. nov. 25. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!