Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Ez mennyire rondíthatott bele...

Ez mennyire rondíthatott bele az egészbe?

Figyelt kérdés
ez a 3.hete hogy fogyókúrázom és heti 3-4x sportolok 40percet, viszont tegnap és ma is vendégségben voltunk a családdal, és nem mertem mondani hogy "köszönöm, nem kérek", mert tudom hogy csak b@sztattak volna, légyszi ne írjatok erről semmit, mert tudom hogy néz ki, de így jött össze, mindegy.. beírtam kaloriabazisba mindig h mi mennyi, tegnap pl 2136 kcalra jött ki, ma pedig 2489ra :( (1200 kalória van beállítva a heti 0.50kg-s fogyáshoz) Valahol olvastam még régebben hogy ennyivel is el lehet rontani egy heti normális fogyókúrát mert kalória többletbe tesz vagy hasonló, nem emlékszem
2021. nov. 27. 21:01
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
Ne a kalóriákat figyeld hanem hogy milyen minőségű ételt viszel fel a szervezetetbe. Mert egészséges kajával is teljesen jól lehet lakni és meg lehet találni a legfinomabb módját.
2021. nov. 30. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 A kérdező kommentje:
Rendben, köszönöm a válaszokat :) tudom alig telt el pár nap, de azóta még jobban is megy a dolog, több mozgás stb :)
2021. dec. 1. 09:14
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!