Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Hogyan fogyjak le? 27N (lent)

Hogyan fogyjak le? 27N (lent)

Figyelt kérdés
3 éve szenvedek pajzsmiriggyel..most kezdett javulni, így látok reményt. Alapvetően figyelek az étkezésre és mozgok is (bírom, mert egész életemben sportoltam). Most 162 cm és 105 kg vagyok. Szakértő számolta nekem egy éve, hogy 2200 kcal a napi alapszükségletem, fogyáshoz kb 1800 kcal kell. Mellette elkezdtem jobban odafigyelni, hiszen barátom katonai edzését is szeretném kipróbálni (miért ne? :)). Tudtok segíteni, hogy hogyan fogyjak jól és ne lógjak sehol? :) Szeretnék egészséges és csinos is lenni! UI: főzés nélküli recepteket preferálom!
2021. dec. 5. 22:34
 1/8 anonim ***** válasza:
81%

Nagyon egyszeru. Egyel minden nap 1800 lcalt. Mivel pajzsmirigyes vagy, ebbol kb 180 gr ch, reggelire 30, tizorai 15, ebed 65, uzsi 30, vacsi 25

5 etkezes, sokszor keveset. Feherjeforras, egeszseges zsir, komplex ch

Es ha fotni nem akarsz, fel even beleunsz a szendvicsekbe, cukormentes kekszekbe, éjszakás zabkásába es salatakba. Mert mas lehetoseg nem nagyon vanp


A fogyás a kaloriadeficit, az egeszseges es tartos fogyas ha mjndezt minisegi etwlekbol erjuk el vitaminokkal, rostokkal


Ha pedig konnyu lenne, nem lenne annyi elhizort ember

2021. dec. 5. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
79%
Az h logni fogsz az eleg eselyes +50 kgval. Talan ha nagyon lassan adod le es sokat sportolsz
2021. dec. 6. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
#2 1x fogytam 30 kilót 1 hónap alatt és mivel sportoltam, jól néztem ki. Stresszes időszak volt. :)
2021. dec. 6. 15:46
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
1 honap alatt 30? Akkor abbol sok izom is lejott meg viz. A zsir nemtud ilyen gyorsan egni. Eleg egessegtelen es kesobb bosszulja meg magat. De hat ha mar 1x ment es neked jo ugy.. akk csinald ugyanugy 🤷‍♂️
2021. dec. 6. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
#3: az se volt se egészséges, se tartós
2021. dec. 6. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
#5 nem lett semmi bajom, a stressztől fogytam ennyit :) volt izmom, sportoltam :) hál' istennek majd 1.5 évig tartottam a súlyom. De a pajzsmirigyem azóta rosszabb, sajnos!
2021. dec. 6. 22:23
 7/8 anonim ***** válasza:
Az nem létezik, hogy 1800 kalória kell neked fogyáshoz. Ennyivel én fogytam le hasonló magassággal és 8 kiló túlsúllyal. Főleg ennyi sport mellett neked szerintem bőven többet kellene enned.
2021. dec. 8. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Nem tudom, pontosan... Engem ezzel informáltak! :) Magam, sajnos nem vagyok szakértő!
2021. dec. 8. 21:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!