Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Ez mennyire egészséges?

Ez mennyire egészséges?

Figyelt kérdés
Szeretnék fogyni néhány kg-t,de megakarom tartani az alakom formáját.Reggel és este 7-8 percet tornázzok.Suliba nem szoktam enni,max egy energia italt inni,meg vízet.Viszont itthon eszek amikor hazajövök és este (ez 400 kcal kb)De ez nekem elég szokot lenni.Emelett edzek egy app segitségével kb tizenöt percet és egy km-t futok.
2021. dec. 12. 22:21
1 2 3
 21/22 A kérdező kommentje:
Igen.Amikor hazajövök,meg este szoktam enni nyilván.Meg ha szeretnék valamit nasizni,akkor + az
2021. dec. 13. 17:33
 22/22 anonim ***** válasza:
100%

Bmeg, gyakorin mindenki 12 órát dolgozik, és a zsákfalu szélén lakik ahol se edzőterem se lehetőség futni az utcán? Benn hogy futsz 1km-t? Fuss ott többet akkor, ha 1 megy, több miért nem? Ennyi kifogást...


Plusz akárhogy magyarázod a 800 kalóriát, az sosem lesz elég vagy egészséges, akkor sem ha ennyit sportolsz, sőt akkor sem ha csak fekszel egész nap.

2022. jan. 9. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!