Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Ez mennyire egészséges?

Ez mennyire egészséges?

Figyelt kérdés
Szeretnék fogyni néhány kg-t,de megakarom tartani az alakom formáját.Reggel és este 7-8 percet tornázzok.Suliba nem szoktam enni,max egy energia italt inni,meg vízet.Viszont itthon eszek amikor hazajövök és este (ez 400 kcal kb)De ez nekem elég szokot lenni.Emelett edzek egy app segitségével kb tizenöt percet és egy km-t futok.
2021. dec. 12. 22:21
1 2 3
 1/22 A kérdező kommentje:
Nem szeretnék nagyon lefogyni,csak 2-3 kg.Máskor se nagyon vagyok éhes,de próbálok rendesen enni.De most ez nekem megfelel,egyáltalán nem kinoznám magam.Mennyire lenne igy sikeres,mennyit fogynék egy hét allatt?
2021. dec. 12. 22:23
 2/22 anonim válasza:
80%
1200 kalória alatt nem tud a szervezet működni rendesen. Hosszú távon ez nem lesz jó. Az energia ital meg egészségtelen.
2021. dec. 12. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
87%
Ha nem akarod megélni a 25-30 éves kort sem, akkor jó…
2021. dec. 12. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
91%

Semennyire nem lenne sikeres. Az életben maradáshoz kell minimum 1200 kalória, de a legtöbb esetben - mint pl. nálad is - ennél többre van szükség.

Ezzel a módszerrel izomtól szabadulsz meg, nem pedig zsírtól. Pár kilót fogysz, utána pedig amint többet eszel, a dupláját fogod visszahízni. Arról nem is beszélve, hogy az alacsony kalóriabevitel miatt felborul a hormonháztartásod, elkezd hullani a hajad, kimarad a menstruációd...

2021. dec. 13. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
93%
7-8 perc edzés. Egy tisztességes bemelegítés is hosszabb ennél.
2021. dec. 13. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 A kérdező kommentje:
5-ös nem veszekedni szeretnék.De gondolom reggel korán vagy lefekvés elõtt neked kurvw sok energiád van?Ezt nem is nevezném edzésnek,te hívtad annak.De közbe nem pihenek és mindenre legalább két gyakorlatot csinálok,ez csak torna
2021. dec. 13. 00:21
 7/22 anonim ***** válasza:
100%
Én sem szeretnék veszekedni. Oké, nevezzük tornának. Mi a célod vele? Mit gondolsz, 7-8 perces tornával mit érsz el? Hogyan hat a testedre?
2021. dec. 13. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 A kérdező kommentje:
Igazábol ezzel a 7-8 perces tornával,az egyetlen célom kicsit megmozgatni magam korán reggel vagy este elalvás elõtt.Tudom,nem ettõl fogok fogyni xd
2021. dec. 13. 00:38
 9/22 A kérdező kommentje:
Viszont én úgy gondoltam leírom,mert miért ne.De akkor legyél figyelemel a többire is.A kérdésem inkább az lenne,hogy kb 15 perces edzésel (applikáció segitségével,elvileg harminc nap múlva eredménye lesz) és egy km futásal.Meg azt kihgytam,hogy naponta 4 km biciklizésel mennyi aaz eredmény?
2021. dec. 13. 00:41
 10/22 anonim ***** válasza:
100%

1.Ennyi/ilyen mozgásnak se füle se farka.

2.Éhezel. Még ha nem is úgy érzed, mert öklömnyire van szorulva a gyomrod, de ennyi tápanyaggal hosszútávon csúnya dolgok történhetnek.


Nem akarlak kiábrándítani, de jelenleg többet ártasz a testednek, mint használsz. Az alapján, hogy iskolás vagy, felteszem még fejlődésben van a szervezeted. Ilyenkor kéne a legváltozatosabb tápanyagokat adnod neki és mellé rendesen mozogni. Ne csodálkozz, hogy "ennyi energiád van", ha nem eszel, mitől lenne energiád?


Ja és még egy tipp (bár ez elhanyagolható a te számodra, hiszen ennél sokkal nagyobb hibákat követsz el), közvetlenül elalvás előtt ne edz, mert nem tesz jót a hormonháztartásodnak.

2021. dec. 13. 01:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!