Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Hogy tudna lefogyni a 9 éves...

Hogy tudna lefogyni a 9 éves húgom? 16/F

Figyelt kérdés
Sziasztok! A 9 éves húgom egy nagyon elhízott kislány. Ma megmértük a súlyát és a mérleg 82 kilót mutatott. Nagyon sokat eszik. Hogy tudna lefogyni?

2021. dec. 13. 15:14
1 2 3 4
 1/39 anonim ***** válasza:
100%

Elég számára csupán annyi, hogy egyáltalán ne egyen édességet, nem adtok neki péksütit, cukros üdítőt és hozzá fog tornázni, pl. beiratjátok valamilyen sportedzésre. Mivel ő egy gyerek, fejlődő szervezet, ezért mást nem igen lehet neki tanácsolni. Kerüljétek a pizzát, hamburgert, minden gyorséttermi kaját.

Anyuka próbáljon neki egészségesen főzni.

2021. dec. 13. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/39 anonim ***** válasza:
92%
Ő az aki megeszi a csokijaidat, amíg iskolában vagy? Mert ő karanténban van otthon?
2021. dec. 13. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/39 A kérdező kommentje:
Anyám pont leszarja az egészet, a húgom csak eszik egész nap, a helyzet kilástalan, tegnap előtt a húgom befalta a vacsorámat szó nélkül...
2021. dec. 13. 15:26
 4/39 A kérdező kommentje:
Igen, én vagyok Józsi megint sajnos...
2021. dec. 13. 15:27
 5/39 anonim ***** válasza:
86%
Szevasz Józsi!
2021. dec. 13. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/39 anonim ***** válasza:
100%
Igazából az első válaszolónak igaza van. Ha sok cukros üdítőt, chipset, csokit, gyorsételt stb.-t eszik, akkor már csak azoknak a kizárása/minimalizálása sokat segítene, mivel azokban elég sok a kalória. A sportolás is fontos lenne, viszont az önmagában nem elég, mivel ha az étrendben nincs változás, nem fog fogyni. Viszont mindenképp kell neki segíteni, akár orvoshoz vinni, ő mit tanácsol, vagy bátmit. De ezzel a problémával mindenképp foglalkozni kell, mert ez csak rosszabb lesz (én is megtapasztaltam fiatal koromban..). Évről évre mindig felszalad majd pár kiló, aztán végén már csak azt veszi észre, hogy már a súlya egy csomó mindenben akadályozza őt, és ez az önbizalmára is kihat majd.
2021. dec. 13. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/39 A kérdező kommentje:
Fájnak az izületei is. Anyám lesz szarja az a baj...
2021. dec. 13. 15:31
 8/39 A kérdező kommentje:
5-ös: Szia! :)
2021. dec. 13. 15:33
 9/39 anonim ***** válasza:
74%
Te nem a Martin vagy véletlenül? Ál néven.
2021. dec. 13. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/39 A kérdező kommentje:
Józsi vagyok öcskös
2021. dec. 13. 15:40
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!