Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Voltatok már nagyon motiválatl...

Voltatok már nagyon motiválatlanok?

Figyelt kérdés

Az utóbbi 2 hónapban rengeteget híztam (több mint 10kgt) és most undorítóan nézek ki:(. Igazából vissza szeretnék fogyni, amennyi voltam, csak van bennem egy olyan érzés, hogy mi van ha nem tudok lefogyni soha többé? bár tudom, hogy ez a "félelem" csak a fejemben van, de ez pont megakadályoz abban, hogy odafigyeljek az étkezésemre meg legyen kedvem edzeni. nemtudom, hogy ezt hogyan küzdhetném le, valahogy nincs kedvem egy diétát végig csinálni, közben tudom, hogy akkor valószínűleg jobban érezném magam.

köszönöm a segítséget



2021. dec. 17. 20:13
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Voltam. Időnként rám tör, de olyankor emlékeztetem magam arra, hogy nem véletlenül váltottam életmódot és fogytam le. Az életem, az egészségem volt a tét.

Egyébként, ha fogyókúrákban gondolkodsz akkor felesleges belekezdeni. Életmódot kell váltani, ami nem X ideig tart kúraszerűen, hanem életed végéig kontroll alatt kell tartanod az életmódodat, ha nem akarsz újra és újra visszahízni, lefogyni, visszahízni, lefogyni...

Én már közel 3 éve csinálom. Voltak, vannak, lesznek hullámvölgyek, mikor eleged van, nincs kedved, stb, de ki kell tartani akkor is.:) Mert megéri!

2021. dec. 17. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
83%

Vagy nem akarsz eléggé lefogyni, vagy depressziós vagy. (Mindkettőnél van tapasztalatom.)


Az elsőről írok, a második más kategória.

Tudod, mikor fogsz lefogyni? Amikor eléred azt a súlyt, amikor pl. nem fognak a nők/férfiak rád nézni, vagy kihízod az összes ruhádat, vagy simán csak eléred mondjuk a 150 kilót, stb..

Akkor fogsz lefogyni, ha annyira eleged lesz magadból, hogy az asztalra b_szol, hogy ennek itt a vége. Kezdjük. Nálam nem jött el ez a pont, eddig sem voltam rohadt gáz, de rámjött és elkezdtem. 1,5 hónap alatt eddig -11 kg (196 cm, 142-ről indultam, 110 a cél és nem megpróbálom elérni, hanem elérem). Sosem fogsz lefogyni, amíg fontosabb a sültkrumpli, mint a kinézeted. Én is imádom, de 1,5 hónapja nem ettem olaj/zsírmentes zöldségköreten és hasonlóan készített sovány húsokon, valamint 2-3 lájtos gyümölcsön kívül semmit (kivétel reggelire cottage cheese, meg ilyesmi, de érted a lényeget). Röhögve és éhezés nélkül esnek le rólam a kilók, mert brutál akaraterőm van.

2021. dec. 17. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
79%
Voltam
2021. dec. 18. 05:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Ha nem próbálod meg, tényleg nem fogsz tudni

Sajnos amíg nincs meg a bekattanás / nagyon erős motiváció, addig tényleg nem lesz sikeres a dolog. A halogatás se segít

A motiváció nekem mindig a régi képekm

2021. dec. 18. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Én ha nagyon motiválatlannak érezném magam,csak berakom ezt hallgatni: [link]
2021. dec. 18. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Nálam is akkor kattant be, amikor kifogytam az összes ruhámat. Akkor voltam 110 kg, 7 hónapja. Most 74. Szintén az előtte-utána képek motiválnak.
2021. dec. 19. 07:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!