Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Mivel egyek kukoricás rizst...

Mivel egyek kukoricás rizst hogy ne legyen sok kcal?

Figyelt kérdés
2021. dec. 24. 15:43
1 2 3
 21/27 anonim ***** válasza:
Mértékkel eszed, akkor nincs baj
2021. dec. 26. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/27 anonim ***** válasza:
Mi a fene baj van a kukoricával? 100grban 110 kalória.
2021. dec. 26. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/27 anonim ***** válasza:
Nincs vele semmi baj, csak más zöldségekhez képest bizony kalóriadús, viszonylag sok szénhidrát van benne, könnyű túlenni ha nem figyel oda az ember.
2021. dec. 26. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/27 anonim ***** válasza:
22es és mennyi szénhidrát? Tudod nem csak a kalória a lényeg....
2021. dec. 26. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/27 anonim ***** válasza:
En tomegelesnel tolom a kukorucas rizst 😀 keverj bele reszelt sajtot majonezt mandulat es egyed rantotthusokkal utanna egy fel torta.
2021. dec. 26. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/27 anonim ***** válasza:
24: ez megint csak ilyen közhelypuffogtatás. 30g és akkor mi van?
2021. dec. 26. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/27 anonim ***** válasza:

Nem csak karácsonykor, de bármikor ettem kukoricás rizst akár rántott hússal is. Sőt, egyszer sem tettem mérlegre hány gramm, mégis 20+ kilót fogytam. Nyilván nem vödörnyi mennyiséget ettem belőle, de én jól laktam tőle, nem kell ahhoz kilónyi cuccot enni. De véleményem szerint semmit nem szabad tiltólistára tenni, a szénhidrát sem maga a patás ördög, a tiltások sok embernél inkább az ellenkezőjét érik el.

Hogy az eredeti kérdésre is válaszoljak (bár nem tudom, releváns-e még): valamilyen hússal (ha zsiradék nélkül sült, az jobb választás) és párolt zöldséggel kiegészítve enném. A "sok kalória" meg relatív, amit én már be se tudok fejezni, azt a párom lazán megeszi, és pár óra múlva már éhes. De még ha dupla annyit is eszel, mint máskor, akkor se pár naptól leszel "hájas debella", ez butaság.

2021. dec. 26. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!