Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Ma kb 1000 kcal (pörköltből+ku...

Ma kb 1000 kcal (pörköltből+kukoricából:DDD) többletem volt, ezért elmentem a konditerembe. Ennyivel sikerült ledolgoznom, vagy még kellene?

Figyelt kérdés

A deficitem 1300-1500, de ma 2300 lett amiatt a fránya pörkölt miatt :D a másik gyengém az aszalt füge, így mivel már fél éve diétázom töretlenül, ezért némely hétvégén lecsúszott kb. 400 grammnyi belőle, de ilyen többet nem lesz. Fel is jöttem 49-ről 51 körülre, de most megvettem a kondi bérletet, szal mindennap lesz sport, méghozzá terveim szerint ilyen, mint ma is:

61 perc 8km/órás kocogás futópadon+30 perc 3-6 fokozatok közti váltogatással ellipszis trénerezés+2km közepes evezés+10 perc lépcsőzés+kb. 30 db tárogatás 15 kgval.

A helyzet az, h ezelőtt nem sportoltam, (nem egészségtelen? Mert megerőltető az nem volt egyátalán!) ugyanakkor talán még frissebb is lettem, mint edzés előtt.

Mennyire hatékonyak ezek, ha mindennap megcsinálnám?

Úgye ma akkor még benne vagyok a deficitbe? :)

Köszi

17/L


2013. márc. 18. 21:48
 1/3 A kérdező kommentje:

Kár, hogy nincs válasz! :(

Most kénytelen vagyok aludni... Így már nem lesz aktuális...

Jó éjt...

2013. márc. 18. 22:57
 2/3 anonim ***** válasza:
Nagyon ügyes vagy, a pörkölt pedig egészségedre váljék, néha kell egy kis kicsapongás. Fügét is ehetsz hébe-hóba, ha pedig 50 kg vagy, az szinte még vékony is, kivéve ha nem 140 cm vagy :D Szóval nem kell aggódnod emiatt, máskor is ehetsz nyugodtan, ha megkívánod! A futáshoz pedig sok energiát, jó lesz ez így! :)
2013. márc. 19. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
sikerult ledolgoznod de ha igy folytatod hiaba fogysz tovabb egyaltalan nem lesz formas szep alakod... hidd el tudom mirol beszelek... hagyd abba az aerob edzest mert csak az izmaidat pusztitod helyette inkabb csinalj 20 perc kardiot 40 perc sulyzos edzest annak mar ertelme is lesz..
2013. márc. 19. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!