Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Hogy folytassam ma az étkezésem?

Hogy folytassam ma az étkezésem?

Figyelt kérdés
Fogyózom! Rendes diétával, mozgással. Ma viszont nem tudtam a munkahelyemre kaját hozni, mert igencsak elaludtam, és sietni kellett. Nem is reggeliztem, csak egy barackot. Apumat megkértem hozzon valamit enni. Azt hittem menüt hoz, erre beállított egy rántotthúsos szendviccsel! Más választásom nem nagyon volt, kénytelen voltam megenni! Egyek még ma valamit? Vagy inkább már ne? Az sem tudom, hogy ez mennyi kalória volt. Úgy 500 körül tippelem! Bár az még annyira nem sok egy napra! köszi
2010. szept. 7. 12:50
 1/2 anonim ***** válasza:
Semmi bajod nem lesz a szendvicstől, főleg ha nem reggeliztél, meg vészhelyzet is volt. A normális diétába ez bőven belefér. Mindenképpen vacsorázz. Valami jó kis saláta hasznos lenne.
2010. szept. 7. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszi szépen! Bár most még úgy el vagyok vele telve,hogy azt sem tudom egyáltalán megéhezem-e estére!:)
2010. szept. 7. 13:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!