Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Hogyan kezdjek a fogyáshoz?

Hogyan kezdjek a fogyáshoz?

Figyelt kérdés

Sziasztok! 16 éves vagyok 170 centi és 89 kiló (L). Szeretnék fogyni. Sose fogyókúráztam és azt szeretném megkérdezni, hogy mire kéne figyelnem?

70 kiló a célom ebben a pillanatban.

Tudtok ajánlani kezdőknek valami tornát? Ha rákeresek másfél órás ugrálást ad ki, amibe jelenlegi formámban bele is halnék :D.

Evésnél mire kell figyelni? Kalóriákra vagy a szénhidrátokra? Fehérje akármennyi mennyiségben mehet? Mennyit kéne ennem?

Tényleg segít a sok vízfogyasztás? Tényleg nem szabad evés közben inni? Tényleg ne egyek alvás előtt 2 órával? Vagy ezek csak a magazinok legendái?

Ehetek néha zsírosabb ételeket mértékkel vagy teljesen száműzzem ki?

Úszni szoktam heti 1x viszont heti 2x-re szeretném felvinni. Elég, ha csak este tornázom vagy jobb lenne, ha reggel is?



2021. dec. 27. 01:45
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
100%
Életmód váltàs, de ne drasztikusan kezdj bele, mindent rögtön megvátoztatva, mert sokan ebbe buknak bele, nincs türelem, változás 1 héten belül, a kulcs a türelem és a fokozatosság. A szokásaidon alakíts, javíts, igy nem kell fogyókúra és nem egy időközi önsanyargatásként éled meg, amit ha abba hagysz jön a jojó effektus, és bumm lehet a dupláját is visszaszeded. Tedd magad rendbe belül, ha ez megy, segít kívül is felgyorsítani a folyamatot. Tapasztalat. Folyadékbevitel, heti 3x testmozgás, pihentető alvás a regenerációhoz elsőkörben megteszi, szokasd hozzá a tested az új dolgokhoz, mint pl mozgás, edzés, mert ha neki akarsz kezdeni heti 6x edzeni mint egy profi, akinek már évek évek óta ez a rutinja, csalódásként éred meg, hulla fáradtan, nem akarod folytatni egy idő után. Ami még szerintem nagyon fontos, a motivációd " kiszűrése ", tehát ne másokhoz hasonlítgasd magad, mindig magadhoz főként, magadhoz képest mennyit fejlődsz. És szerettesd meg magaddal a folyamatot,igy a legkönnyebb, ha még élvezed is. Ezek az én tanácsaim, kicsit kitértem a lelki oldalára is a dolognak, de szerintem ott kell megkezdeni a változást, ugyanis először minden fejben dől el. Írj privátban, ha gondolod mesélek még, tapasztalatból tudok írni. 22L
2021. dec. 27. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim válasza:

Folyadékbevitel valóban nagyon fontos, természetesen vízből, üdítő tilos! Alacsony szénhidrát, magas fehérje és rost bevitel, rendszeres mozgás mellett! Ez eleinte lehet akár minden nap egy 1 órás intenzív séta is. Aztán úgyis igényelni fogod a mozgást.


Soha ne éhezz! Egyél naponta többször kevesebbet! És az alvásra is figyelj ida! Bármilyen furán hangzik, ha keveset alszol, a fogyás is nehézkesebb.

2021. dec. 27. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 A kérdező kommentje:
Már 88 vagyok :)
2021. dec. 27. 20:17
 14/21 anonim ***** válasza:
40%
Kérdező: az Orbán Viktor tag-et miért vetted fel ehhez a kérdéshez? Gondolom te is valami 12 éves, unatkozó, szeplős hülyegyerek vagy.
2021. dec. 27. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim válasza:

#15


Mert Orbán Viktor is dagadt

Akik az Orbán Viktor-kategóriát olvassák nagyobb eséllyel tudnak egyet s mást a dagadt emberekről

Ezáltal segíthetnek

2021. dec. 27. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 A kérdező kommentje:
Eskuszom nem vagyok se hulye, se 12. Véletlen keveredett be.
2021. dec. 27. 22:22
 17/21 anonim válasza:

Soha ne éhezz! Sokszor keveset egyél, alacsony kalóriatartalmú de tápláló ételeket(natúr joghurt, kefir, túró, tojás, csirkehús, hal stb.) és előtte mindenképp vizsgáltatsd ki magad!

Fontos hogy fokozatosan kezdj mozogni.

2021. dec. 28. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
41%

Mi köze van Orbán Viktor nak a túlsúlyhkz? Őszintén ő igen csinos ember,úgy tökéletes ahogy van!

AKI ŐT SÉRTI AZ ENGEM IS

2021. dec. 29. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 A kérdező kommentje:
Lol
2021. dec. 29. 23:52
 20/21 anonim válasza:

18

mikor latott orvos utoljara?

2021. dec. 30. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!