Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Hogyan fodjak le tavaszig ?

Hogyan fodjak le tavaszig ?

Figyelt kérdés
A combjaimon, a fenekemen lila csíkok jelentek meg, amik a kinyúlott bőr jelei. Narancsbőrös nem vagyok. Csokikat nem szoktam enni, de a téli szünetben sok süteményt ettem. Itthon régebben próbáltam vmi rendszeres tornát kialakítani, de mindig feladtam. Biciklizni jártam, majd fogok is, de még túl hideg van. Röplabdázni járok hetente egyszer, de úgy látszik nem elég. Plusz még a testnevelés órák. Örülnék vmi hasznos tanácsnak tippnek, esetleg linket vmi videóhoz. Esetleg komplett gyakorlatsort. Minél hamarabb szeretnék tenni ez ellen. Ha tavaszig nem sikerülne, nyáron mindenképpen szeretném jól érezni magamat a bőrömben.

2022. jan. 4. 16:54
 1/9 anonim ***** válasza:
57%
Evés HELYETT tanulmányozd a magyar helyesírás szabályait és szorgalmasan gyakorold!
2022. jan. 4. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim válasza:
24%
Fogyják.
2022. jan. 4. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
20%
Hadjad már, azt ne hidjed, hogy addig lefodsz!
2022. jan. 4. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
31%
Fodjak???? Takarodj már! Ezt sosem láttam még így leírva.
2022. jan. 4. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim válasza:
76%
Hány kg vagy és hány cm? És mennyi kg akarsz lenni?
2022. jan. 4. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
81%
Számold a kalóriákat. Vannak ehhez appok ahova csak beirod mit ettel es kiszamolja.
2022. jan. 4. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
28%
Delta variáns leszedi a kilókat
2022. jan. 4. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
0%
először írj helyesen nem fodjak hanem foggyak és mem kéne annyit zabálni, diétázni kéne
2022. jan. 6. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
Hogy egy értelmes választ is kapj: ne csak a mozgásra fókuszálj, az étrend nagyon sokat számít. A mozgás a kérdesed alapján megvan így is, azon nem változtatnék. Írd le mit eszel, adunk tanácsot étrend kialakításában.
2022. jan. 9. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!