Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » 10 éve élek cukros üdítőkön,...

10 éve élek cukros üdítőkön, ha cukormentesre váltok az elég, vagy muszáj elhagyni ezeket?

Figyelt kérdés
Teljes életmódváltásban vagyok, mozgok, rendesen eszek, kb. 30 kiló túlsúlytól kell megszabadulnom és el is kezdtek lemenni a kilók de a legnagyobb nehézség számomra a víz ivás. 10 éve iszok cukros üdítőket, most mindenből zerot veszek de nem tudom, hogy ez belefér-e a fogyásba vagy sem. Mindegyiknek megnézem a hátulját és 0g cukrot ír.
2022. jan. 10. 08:29
 1/8 anonim ***** válasza:
28%
A 0 kalóriások beleférnek, de azért vedd figyelembe, hogy mi van bennük. A kólában ammónia származékok vannak, illetve én az aszpartám tartalmú üdítőket sem iszom elvi okokból. Ha csak a fogyás a cél és nem zavar, akkor nem baj, de kíváncsiságból azért olvasd el a tartalmukat.:) A hell energiaitalokból pl van aszpartám mentes, meg talán az apenta vizek sem tartalmaznak.
2022. jan. 10. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
38%

Nem fér bele. Mármint ha víz helyett iszod. És nem a cukor és a kalória miatt. De ha nagy mennyiségben iszod, akkor az sem jó, ami a cukor helyett van benne.

Ha szomjas vagy, akkor igyál vizet. Néha ihatsz üdítőt, akár normálisat is. Nem kell teljesen lemondani róla.

2022. jan. 10. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
84%
Ha a fogyás a cél, ihatsz zérót, ha az egészség, akkor felejtsd el ezeket.
2022. jan. 10. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
77%
Fogyásnál sokat segíthet, ha elhagyod a cukros üdítőket. Mert tegyük fel, hogy eddig napi szinten megittál egy nagy Cappy-t, ami 1 literes. Abban van 490
2022. jan. 10. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
69%

#4-es vagyok.


Véletlen előbb küldtem el. Szóval tegyük fel, hogy eddig napi szinten megittál egy Cappyt, amiben van 490 kalória. Na, ha ezt abbahagyod, akkor az a 490 kalória minusz már lehet segít a fogyásban. Szóval a cukros üdítőkben sok a kalória, igenis érdemes elhagyni, viszont egészség szempontjából a cukormentes sem jó a sok édesítőszer miatt. Szóval akkor se jó napi szinten litereket betolni. Viszont, az édesítőszeres üdítők nem akadályozzák a fogyásodat, szóval olyan szempontból okésabbak, de azok sem egészségesek.

2022. jan. 10. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
27%

Én is iszom zéró kólát,deax 1 pohárral,én utána annyit szenvedek,mint a kutya olyan édesség utáni vágyam van,hogy csak na.. egész nap édeset zabálnék tőle. Inkább csinálok teát steviával vagy barmi mást,aminek íze van.

Ha neked nem okoz gondot ikyen téren,ihatod a zérós dolgokat,de azt is mértékkel kellene,főleg ne víz helyett idd,nagyon káros

2022. jan. 10. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
31%
Ezek a fogaidat is tönkre vágják.
2022. jan. 10. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
52%

Teák, limonádék édesítőszerrel?

Növényi tejek?

2022. jan. 10. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!