Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Milyen BCAA-t és/vagy fehérjep...

Milyen BCAA-t és/vagy fehérjeport ajánlotok nőknek?

Figyelt kérdés

Már vagy fél éve edzek, 10 kgt lefogytam, de most már azt érzem kéne vmi plusz, mert kevesebb az energiám is. Illetve mar nem fogyok, megálltam, és ugy ertem mostmár kis izmot kéne építeni.

Nem akarok semmiféle modell meg ilyesmi lenne, csak szeretnek jobban kinezni.


Azt ajanlottak hogy mindkettot vezessem be, de hogy milyen markat azt nem tudom.

Illetve hogy mikor és mennyit?

Azt mondtak hogy bcat inkabb edzes elott.


Barmilyen jotanacsot elfogadok😊



2022. jan. 10. 17:57
 1/6 A kérdező kommentje:

Egyebkent ezek oldjak az ehseget?

Neha annyira ehes vagyok

2022. jan. 10. 18:01
 2/6 A kérdező kommentje:
Unokabatyam a scitecet mondta regebben, mert o is azt hasznalja
2022. jan. 10. 18:02
 3/6 anonim ***** válasza:
67%

Scitec, Biotech, Protein Buzz, kb ugyanazt tudja mindegyik.


BCAA segíthet, hogy jobban bírd az edzést. Az edzés közbeni vizedbe tegyél egy adagolókanállal. Nekem a Sciteces pink lemon ízlik, az kicsit savanykás, én azt szoktam venni, a többi ízesítés nagyon édes.


Protein port közvetlen az edzés után idd turmixnak, 3-4 deci vízbe egy mérőkanál. Segít az izomépítésben. Ebből én mindig azt a márkát veszem ami épp akciós, a 100% whey koncentrátum bőven jó egy amatőrnek. Rengeteg ízben van, én az epreset meg a csokisat szeretem.

2022. jan. 10. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
69%

BCAA teljesen felesleges, ha megfelelő a fehérjebevitel.

A fehérjepor teljesen felesleg, ha megfelelő a fehérjebevitel természetes forrásokból.

Ha amatőr szintű súlyzós edzésnél nagyobb céljaid nincsenek (ahogy írtad), akkor mindkettő felesleges, mert fehérjét inkább rendes kajával vigyél be, a BCAA meg a testépítőknek is felesleges, csak eléggé jó a marketingje, ami miatt az emberek még mindig kitartóan terjesztik, hogy ez milyen jó.


Ha akarsz venni fehérjeport, persze semmi gond nincs vele, de BCAA-t semmiképp (hacsak nincs égetnivaló pénzed). A márka mindegy, vannak persze jobb minőségűek meg rosszabbak, de Scitec, Biotech USA, My Protein, Pure Gold Protein jók, meg kell nézned melyik ízlik.

2022. jan. 10. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
En ugy tudom a BCAA sokaknak segitett ,hogy ne akkora legyen az izomlazuk
2022. jan. 10. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

En nem vagyok azaz izomlazas fajta, ha van is 1-2 nap alatt elmulik

Pedig van hogy 1-2 orat edzek

Megszoktam😂

2022. jan. 10. 21:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!