Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Havi kettő teljes csalónap sok?

Havi kettő teljes csalónap sok?

Figyelt kérdés

Meg fogok hízni ha havi ketszer tartok ilyet?

165cm 50kg 1200kcal naponta


2022. jan. 12. 14:30
1 2 3
 21/30 anonim válasza:
Jézusom mennyi hülye ember van..
2022. jan. 12. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/30 A kérdező kommentje:
Mit javasoltok,szerintetek tartsam meg a 2.-at ma? :D
2022. jan. 12. 16:26
 23/30 anonim ***** válasza:
68%
Szerintem igen, sok. Legalábbis én mikor hasonlóan csináltam, akkor adtam egy pofont a diétának. Most egyáltalán nincsen csalónap, ha eszem édességet, vagy nem diétásat, akkor abból annyit és akkor, hogy beleférjen a napi keretembe, esetleg edzés napon, mert akkor úgyis edzek. Így gyakorlatilag visszaeszem az edzést.
2022. jan. 12. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/30 anonim ***** válasza:
0%

Mégis milyen választ vársz ha alapból hülyeséget akarsz csinálni.


1200 kcal kevés nagyon, ha többet ennél akkor nem lenne szükséged csalónapra. (Nyilván nem látszódna meg mert eloszlik az előző napokon, de ha feltétlen akarsz csalónapot akkor elég havi 1 is)

2022. jan. 12. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/30 A kérdező kommentje:
De en hala egnek alapbol nem voltam/vagyok hizekony tipus. 4 kgval voltam “husosabb” mielott elkezdtem a fogyot. Aztan most mar egyeltalan nem szeretnek fogyni. Tehat fel even at,teltol- tavaszig 3000 kcal felett zabaltam es csak 4 kg jott fel. Mas ennyi ido alatt boven 10kg-t felszedett volna ilyen eletmoddal. De az a 4 kilo sem volt akkora tragedia,mert hasam akkor sem volt meg karcsu voltam,csak a combjaim voltak 3-4 centivel nagyobbak, meg a fenekem. Ennyi. Akkor kb. olyan 54 kilo korul mozogtam.
2022. jan. 12. 17:27
 26/30 anonim ***** válasza:
100%

Ennyi hülyét a Föld nem hordott a hátán :D

Kérdező: mi a frászkarikától híznál meg? Havi kétszer ennél normálisan, a többi napon meg mint egy hangya...Mitől híznál, könyörgöm...

2022. jan. 12. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/30 A kérdező kommentje:
Jóó értem :DD csak az előző válaszolók írtàk hogy ne legyen 2 csalónap stb. Ezert voltam bizonytalan
2022. jan. 12. 18:44
 28/30 anonim ***** válasza:

Amúgy miért nem kérsz segítséget egy dietetikustól met láthatóan nem tudod összerakni az étrended.

1200 kalória nem sok ,nehogy lejjebb menj mert ez akár átfordulhat egy nagyoncsúnnya evészavarba is.

2022. jan. 12. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/30 anonim ***** válasza:
74%

Nyugodt szívvel tartsál két csalónapot, nem ettől fogsz meghízni.

Egyébként az a diéta már régen rossz, ahol csalónapokat kell tartanod. Sanyargatod magad, és nem megfelelő diétát követsz. Egy diéta nem attól jó, hogy annyit eszel, mint egy kisgyerek.

165 cm és 50kg-val eleve nem értem ezt a nagy fogyókúrázást, ennyi súllyal neked közel sem fogynod kéne, hanem eleve izmosodni és formásodni.

Csokit és édességet is ehetsz természetesen, ha ezeket utána megfelelően lemozgod.

2022. jan. 12. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/30 anonim ***** válasza:

Ha eddig nem látszott meg, pedig ennyit tartottál, eztán sem nagyon fog.

Az étrended viszont nem jó. 1200kcal hosszútávon max vegetáláshoz elég. Tápanyag és vitaminhíányhoz vezethet. Valószínű ezért kívànsz több csalást.

Azzal nem értek egyet, hogy egyáltalán ne legyen csalónapod, szerintem az embernek időnként az is kell, de kettő havonta, vagyis összesen 4 olyan nap amikor kvàzi az eddigi napi energia dupláját viszed be, teljesen felesleges, és sok.

Minden ilyen nap felborítja a szervezeted általános működését, ami nem túl jó az egészséged szempontjából. Ugyanis nem csak a hízás létezik, mint egészségügyi probléma, ami a táplálkozásra vezethető vissza.

2022. jan. 13. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!