Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Ettől hízni fogok? Ma ettem...

Ettől hízni fogok? Ma ettem csokit, popcornt, kenyeret és krumplit is és ittam egy kevés csoki likőrt is 😔 Összesen 3140 kalória jött össze és 1300-as diétán vagyok

Figyelt kérdés

#fogyás #hízás #Túl evés
2022. jan. 12. 21:14
1 2 3
 21/25 anonim ***** válasza:
18.vagyok. Egy idő után nem bírtam egyszerre sokat enni, tehát összességében kevesebbet ettem.
2022. jan. 20. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 anonim ***** válasza:
Ebben semmi logika nincs, ha semmit nem változtattál, miért nem bírtál egyszerre sokat enni? Gondolom előtte ugyanúgy sokat ettél egyszerre.
2022. jan. 20. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 anonim ***** válasza:
100%

Random hozzászóló vagyok. Nem kell mindenkinek komolyabb rendszer a fogyáshoz. Ha megakarjuk érteni, hogy a 18-asnak miért működött ez, azt kell megvizsgálni miért hízhatott el egyáltalán. Valószínűleg sokszor evett magasabb kalória tartalmú ételeket, esetleg sok nasi stb. (csak tipp nem tudhatom).


Miután ezt a szokást megszüntette a kalóriabevitele normalizálódott. Ez azoknál működik simán akik genetikusan soványabbak vagy azok lennének.


Minden embernek van egy "set pointja" ami egy testzsírszázalék intervallum. Ha valaki ebben az intervallumban van az jól érzi magát, a teste nem küzd. Viszont ha bármelyik irányba kitér, a szervezet elkezd küzdeni ez ellen, nagyobb étvággyal vagy étvágytalansággal. (leteszteltem, 10% testzsír alatt már 6000 kalória sem laktat semmit... )


Ez magyarázza főként azt, hogy az átlag ember nem különösebben diétázik, azt eszik és annyit ami jólesik és ennyi félék vagyunk, van aki soványabb van aki elhízik. Ez valahol igazságtalan de ez van. Respect mindenkinek aki diétázik és küzd azért, hogy formában legyen, de tényleg !

2022. jan. 20. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek a hasznos és kultúrált válaszokat 😊
2022. jan. 29. 12:21
 25/25 anonim ***** válasza:
Igen, ettől 30 kilót is hízhatsz!
2022. jan. 29. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!