Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Dieta alatt milyen kenyeret...

Dieta alatt milyen kenyeret lehet enni?

Figyelt kérdés
Igen, tudom, minden kenyér és minden a világon hízlal, de olyan kenyeret akarok venni ami egészségesebb és valamivel kevésbé hízlal mint egy sima fehér kenyér. Reggelire eszem csak kenyeret, 1-2 szeletet, meg ha olyat főzök amihez passzol a kenyér, akkor max ahoz is egy szelet. Extrudált kenyeret meg pufi rizst akartam kenyér helyett, de sok rosszat olvastam róluk.

2020. jan. 14. 14:26
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
44%
Rozs.
2020. jan. 14. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
70%
Lassú felszívódásút, a kalória tartalom közel azonos, de jobban telít, kevésbé emeli a vércukor szintet. Teljes kiőrlésű, vagy rozs.
2020. jan. 14. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
50%
Én ch csökkentett kenyeret szoktam enni. A napi limit max 3 db. Ízre finom és kedvezőbb a glikémiàs indexe is.
2020. jan. 14. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
51%
Ilyen kis mennyiségben eheted nyugodtan a fehér kenyeret is, vagy amit eddig ettél. Azért mert másból készült még nem biztos, hogy kevesebb benne a kalória. A felszívódás is annál lényeges, aki cukorbeteg. Az extrudált kenyerekben van kevesebb kalória, ha egy szeletet nézel, nem a súlyát.
2020. jan. 14. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
15%
ha dietazol, az orvos megmondja! ha valami bajod van vele kell egyeztetni (egeszseges embernek pedig ugye nincs szuksege dietara)
2020. jan. 14. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
#5 nevezhetjuk fogyokuranak is, ha igy konnyebben megemeszti az agyad. Amugy egészséges ember nem szedhet fel 3-4 zavaro plussz kgt szted?
2020. jan. 14. 18:41
 7/14 anonim ***** válasza:
51%
a fogyokura meg hulyeseg, ezt ugy tunik a te agyad nem fogja fel (millioszor leirta mar mindenki) amit te keresel az az eletmodvaltas.
2020. jan. 14. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
51%
Egyél olyat, amiben ezek vannak: liszt, só, élesztő vagy kovász, víz, és semmi más. A szénhidrát felszívódását lassítja a többi étel, amit eszel hozzá (kivéve a lekvárt és egyéb cukros dolgokat :)).
2020. jan. 14. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Ritkán eszem kenyeret, de olyankor Molke kenyeret szoktam venni. Nem kimondottan olcsó, de finom és jó az összetétele.
2020. jan. 15. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%
Én a Jókenyér Wellness kenyeréből eszek napi 1 szeletet. Ez még így pont belefér kalóriába, és az összetevői is nagyon jók, nincs tele minden sz..rral.
2020. jan. 15. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!