Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Lehet fogyni lépcsőzéssel?...

Lehet fogyni lépcsőzéssel? Hány percet érdemes 1 nap?

Figyelt kérdés
2010. szept. 8. 23:40
 1/7 anonim ***** válasza:
Minimum 40 percet, mert utána indul be a zsírégetés. Ez minden mozgásformára vonatkozik.
2010. szept. 8. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
minimum 40 peeeerc??? nem 20? mások eddig azt írták.. na sebaj:)
2010. szept. 9. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Ez akkora ökörség, hogy 40 meg 20 perc után..

Addig alszanak a zsírok, mi? Pff, butasááág!

2010. szept. 9. 05:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 Kriszti83 ***** válasza:
Szerintem a lényeg a rendszeresség, és a kevesebb kalóriabevitel.
2010. szept. 9. 07:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
69%
Akkora hülyeség ez a minimum 40 perc!!!Én amikor elkezdtem futni először 5 percig alig tudtam futni.Aztán utána is csak ilyen 15 perceket futottam és mégis fogytam.1 éve után tartok ott hogy tudok 40 percig futni egyhuzamba.
2010. szept. 9. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Nem a zsírok alszanak, csak az első húsz percben nem a zsírt égeted, hanem a "felületi" szénhidrátot. A mélyebb zsírréteghez kb. 20 perc után kezd nyúlni a szervezet. Szóval legalább 40 percig érdemes minden zsírégető mozgást végezni. Ez persze nem azt jelenti, hogy annyival kell kezdeni. Szépen, fokozatosan kell elérni. De ha valaki nem figyel a táplálkozásra, akkor sokat nem ér!
2010. szept. 9. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

"Nem a zsírok alszanak, csak az első húsz percben nem a zsírt égeted, hanem a "felületi" szénhidrátot"


Az izmokban lévő glikogénraktárakra gondolsz? Annak elvileg aerob fázisban nem szabadna kiürülnie. Ilyenkor a szírraktárakat használja a szervezet, mivel lassú monoton mozgásról van szó max 110-es pulzussal oxigén jelenléte mellett. A zsírégetés akkor kezdődik, amikor kezdesz kimelegedni, érzed, hogy jó az intenzitás. Ez lehet 5 perc után, de lehet, hogy fél óráig se következik be.

2010. szept. 9. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!