Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Szerintetek kéne fogynom? 18/l

Szerintetek kéne fogynom? 18/l

Figyelt kérdés

Sziasztok.

168 cm vagyok és 73 kg

Az a helyzet, hogy az utobbi idoben elegge elengedtem magam es sikerult felszednem par kilot.

Sajnos nagyreszt mind a hasamra jott aminek 91 centi lett igy a kormerete.

Ez nagyon sok?

Ha kell kep privatban tudok kuldeni.



2022. jan. 19. 17:23
1 2 3 4 5 6
 51/55 anonim ***** válasza:
89%
Nekem is küldhetsz fotót véleményezésre.
2022. máj. 4. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/55 anonim ***** válasza:
100%

Szia

Sikerult azota fogynod? En is 168 vagyok, de 78 kg, 27 eves. Mar 1 honapja fogyozom, a cel, hogy meg lemenjen 10kg. Akkor 168/68al nagyon boldog lennek.

2022. máj. 5. 01:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/55 anonim ***** válasza:
81%

A legfontosabb, hogy te jól érezd magad a bőrödben. Sokan írták, hogy de dagi vagy meg ilyenek... szerintem egyaltalan nem! A tini kor végén hormonhaztartas felborulasa miatt eleve változik a test. Pl én egyik évben cérnavekony voltam, aztan hirtelen meghíztam ugy, hogy ugyanazokat ettem, sportoltam stb.

Szerintem kicsit fogynod kellene, olyan 5-10 kg-t ideálisan. Viszont ezt simán el tudod érni már azzal is, hogy nem eszel cukrot, péksütiket, fehér kenyeret. Heti 3-4szer sportolsz valamit. Nem kell itt koplalni, mert azzal átesel a ló túloldalára. Csak kis felesleg van rajtad, ez egyáltalán nem katasztrofális

2022. máj. 5. 01:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/55 anonim ***** válasza:
81%
Ez 2 gyerek után 40évesen esetleg oké, 18 évesen durva.
2022. máj. 5. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/55 anonim ***** válasza:
100%
Lassan el kellene kezdeni odafigyelni magadra, picit mozogni, legalább az üres kaloriakat elhagyni, egészséges étel alternatívákat keresni és szép lassan beépíteni az életedbe. Most még nem gáz, de ha még sokáig tart a “ kicsit elengedtem magam” dolog, akkor innen már nem sok kell az elhízáshoz .
2022. máj. 5. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!